Rockstar Games hesabına giriş yaparken Auth istedi

Onurbabacan

Decapat
Daha fazla  
Red Dead Redemption 2 oynamak istiyordum. Rockstar Games hesabıma giriş yaparken benden Authy adlı uygulamadan kurtarma kodu gibi bir şey istedi ben onu unuttum ve giriş yapamıyorum. Ne yapmalıyım?

Dolapta soğuk su varsa içmelisin.

Rockstar Support ile iletişime geçip yardım isteyebilirsin, seni ahiret sualine soktuktan sonra belki açarlar. Ben ikinci el GTA V almıştım, aynı durumu yaşadım, hesap sahibine ulaşıp derdimi anlattım, benden fatura istemişlerdi, hesap alınalı iki yıl olmuştu ve satıcıda oyunun faturası olmadığı için soğuk su içmek zorunda kalmıştım.

Authy hesabım vardı Rockstar Games ile bağlantılı uygulama girdim kod için benden başka bir kod istedi Backup kod diye onu unuttum sonra Rockstar Games ile bağlantısını kestim Authy'nin telefon uygulamasından ama Rockstar Games giriş yaparken hala benden kod istiyor hiçbir şekilde bir yere erişemiyorum.

Authy hesabım vardı Rockstar Games ile bağlantılı uygulama girdim kod için benden başka bir kod istedi Backup kod diye onu unuttum sonra Rockstar Games ile bağlantısını kestim Authy'nin telefon uygulamasından ama Rockstar Games giriş yaparken hala benden kod istiyor hiçbir şekilde bir yere erişemiyorum.
Aynen öyle, Rockstar Games Support ile iletişime geçmekten başka çaren yok. Bende telefonumu sıfırlamıştım, sıfırlarken onları almayı unutmuştum. :(

Kapalı devre bir sistem yani.

Oyunu iade edip başka bir hesaptan almayı düşünüyorum artık 2 gün önce satın almıştım

Aynen öyle, Rockstar Games Support ile iletişime geçmekten başka çaren yok. Bende telefonumu sıfırlamıştım, sıfırlarken onları almayı unutmuştum. :(

Kapalı devre bir sistem yani.

Epic Games destek talebine yazdım Rockstar Games hesabım ile Epic Games hesabımın ilişkilendirmesini kaldırın diye umarım yaparlar

Oyunu iade edip başka bir hesaptan almayı düşünüyorum artık 2 gün önce satın almıştım

Epic Games destek talebine yazdım Rockstar Games hesabım ile Epic Games hesabımın ilişkilendirmesini kaldırın diye umarım yaparlar
Epic Games 'te ise hesabınız, fatura sunmak zor olmayabilir. Hesap bağlantısını kaldıracaklarını sanmıyorum.

Evet sanırım gidip yeni Epic Games hesabımdan alacağım Red Dead Redemption'u bunu da iade edeyim GTA Online hesabı da yandı benim sanırım.

Geri
Yukarı