Rockstar Games hesabından Epic Games hesabı nasıl ayrılır?

Makaleler
10
Yer
Birleşik Krallık, Londra
Daha fazla  
Ben çok emek verdiğim bir hesabı çaldırmıştım ve desteğe iletişim kurarak geri aldım az önce. Çalan kişi hesaba Epic Games hesabı bağlamış. Ben bunu nasıl bağlanmasını kesebilirim?

unlinkaccount.png

Steam ve Epic Games hesapları, Rockstar Games hesaplarından normal şartlar altında ayrılmıyor fakat hesabınız çalındığından dolayı destek ekibiyle konuşabilirsiniz.

Hesabınızın çalındığını ve çalan kişinin de kendi hesabını bağladığını söyleyebilirsiniz. Daha sonra e-postanız ile hesabın sahipliğini doğrulamanızı isteyeceklerdir.

Steam ve Epic Games hesapları, Rockstar Games hesaplarından normal şartlar altında ayrılmıyor fakat hesabınız çalındığından dolayı destek ekibiyle konuşabilirsiniz.

Hesabınızın çalındığını ve çalan kişinin de kendi hesabını bağladığını söyleyebilirsiniz. Daha sonra e-postanız ile hesabın sahipliğini doğrulamanızı isteyeceklerdir.
Nasıl destek ekibiyle iletişime geçebilirim?
Ya da ben bu hesaba kendi Epic Games hesabımla girsem Online'a olur mu?

Artı -1 Eksi
Verdiğim bağlantıdan Social Club hesabınız ile giriş yapacaksınız ve talebinizi ileteceksiniz. Social Club > Social Club Account > Account Linking diyebilirsiniz.

E-posta da atabilirsiniz. [email protected] adresine hesabınızı oluşturduğunuz e-posta adresiniz ile e-posta atmanız yeterli olur.

Kendi Epic Games hesabınızı bağlayamazsınız çünkü mevcutta bağlı bir hesap var. Onun ayrılması gerekiyor ilk olarak.

Verdiğim bağlantıdan Social Club hesabınız ile giriş yapacaksınız ve talebinizi ileteceksiniz.

E-posta da atabilirsiniz. [email protected] adresine hesabınızı oluşturduğunuz e-posta adresiniz ile e-posta atmanız yeterli olur.

Kendi Epic Games hesabınızı bağlayamazsınız çünkü mevcutta bağlı bir hesap var. Onun ayrılması gerekiyor ilk olarak.
Çalınan hesap ile mi giriş yapayım yoksa çalındıktan sonra yeni açtığım hesapla mı?
Submit a ticket mı diyeceğim?

Artı -1 Eksi

Geri
Yukarı