Rockstar Games hesabının E-postası hacklendi

S

Silinen üye 266150

Ziyaretçi
Merhabalar arkadaşlar Rockstar Games hesabımın E-postasına birisi erişti. Şu anda Google ile iletişim halindeyim ve Rockstar Games hesabımın şifresini değiştirdim. Fakat E-postaya erişimi olan kişi Rockstar hesabımın E-postası üzerinden şifresini ve E-postasını degiştirebilir. Şimdi sorum şu Rockstar Games'e bir bilet atmam halinde bu durumu çözebilirler mi? E postamı degiştirebilmem mümkün mü eski E-postama erişimim olmadan?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar arkadaşlar Rockstar Games hesabımın e-postasına birisi erişti. Şu anda Google ile iletişim halindeyim ve Rockstar Games hesabımın şifresini değiştirdim. Fakat e-postaya erişimi olan kişi Rockstar hesabımın e-postası üzerinden şifresini ve e-postasını degiştirebilir. Şimdi sorum şu Rockstar Games'e bir bilet atmam halinde bu durumu çözebilirler mi? E postamı degiştirebilmem mümkün mü eski e-postama erişimim olmadan?

Kesinlikle mümkün hemen değiştirin doğrulama istemiyor Rockstar.

2 adımlı doğrulama yap. Hesabına giremediği için değiştiremez.
2 adimli dogrulama filan hikaye. Benimde iki kere RockStar hesabim calindi GTA 5 icinde olan. Ikiside saglam parolalar farkli e-mail hesaplari ve 2 adimli dogrulama acikti. 2`ser ay arayla calindi. Gelen e-mailler hala duruyor.
-RockStar hesabinizin iki adimli dogrulamasi kaldirirldi.
-RockStar hesabinizin sifresi degistirildi.
-RockStar hesabinizin e-maili degistirildi diye.
Bunu siz yapmadiysaniz su linke tiklayarak sifrenizi degistirin diyor, linke basinca yeni sifre yazma ekrani cikiyor ama yazinca da e-mailler uyumuyor diyor ve kabul etmiyor, RockStarin sistemi tam bir cop.

2 adimli dogrulama filan hikaye. Benimde iki kere RockStar hesabim calindi GTA 5 icinde olan. Ikiside saglam parolalar farkli e-mail hesaplari ve 2 adimli dogrulama acikti. 2`ser ay arayla calindi. Gelen e-mailler hala duruyor.
-RockStar hesabinizin iki adimli dogrulamasi kaldirirldi.
-RockStar hesabinizin sifresi degistirildi.
-RockStar hesabinizin e-maili degistirildi diye.
Bunu siz yapmadiysaniz su linke tiklayarak sifrenizi degistirin diyor, linke basinca yeni sifre yazma ekrani cikiyor ama yazinca da e-mailler uyumuyor diyor ve kabul etmiyor, RockStarin sistemi tam bir cop.
Hocam e posta değiştirdim. 2 Aşamalı doğrulama kurdum bunlara rağmen yetersiz mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı