Rockstar Games iki adımlı doğrulama hata veriyor

Daha fazla  
PC'ye format atıldıktan sonra Rockstar'ı yeniden indirdim ve hesabımı girerken iki adımla doğrulama kodu istiyor yazınca hata veriyor. Ne kadar uğraşsam da çözemedim. İnternetten kendi sitesine gireyim dedim, orada da isteyince bir şey yapamadım. Nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
PC'ye format atıldıktan sonra Rockstar'ı yeniden indirdim ve hesabımı girerken iki adımla doğrulama kodu istiyor yazınca hata veriyor. Ne kadar uğraşsam da çözemedim. İnternetten kendi sitesine gireyim dedim, orada da isteyince bir şey yapamadım. Nasıl çözebilirim?

Authy programı ile sadece iki adımlı doğrulama çalışıyor diye biliyorum. Ben uzun zamandır Rockstar ile Authy eşlenmiş olarak kullanıyorum ve programa gelen kodları girince açabiliyorum.

Authy programı ile sadece iki adımlı doğrulama çalışıyor diye biliyorum. Ben uzun zamandır Rockstar ile Authy eşlenmiş olarak kullanıyorum ve programa gelen kodları girince açabiliyorum
Authy ile girmeye çalışıyorum sorun orda.Önceden ordaki kodu yazınca giriyordum fakat şimdi yazınca giremiyorum :(

Yeni konular

Geri
Yukarı