Under.nvid

Hectopat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar Authenticator uygulamam benim cihazımdan silinmiş 2 adımlı doğrulama yapmıştım Rockstar Games hesabıma. Şimdi hesabıma giremiyorum, destekle iletişime geçip nasıl kaldırabilrim 2 adımlı doğrulamayı?
1605443085556.png

Dosya Ekleri

• 1605443036599.png
    1605443036599.png
    126,1 KB · Görüntüleme: 101
Aşağıdaki formu doldurup destek talebi oluşturun.

Platform yerinde ne demek istiyor mesela ben Epic Games'den ücretsiz aldım Epic Games'mi yazmam gerek oraya? Ve sizce geri dönüş yaparlar mı?

Epic hesabı kullanmadığım için bir bilgim yok. Kullanan birileri yardımcı olabilir.

Hesap ayarlarında yazıyordur diye düşünüyorum.
Niyeyse hep böyle bir dönüş alıyorum:
1605474121133.png

Ve galiba bot çünkü 10sn'ye geliyor bu dönüş Gmailime. Anlamına bakmanız için yazıyorum kopyalayıp çeviriye yazacaksanız.

Zendesk (Rockstar Support)

Nov 15, 2020, 14:42 EST

Hello EymenKavlak,

Thank you for contacting Rockstar Support.

We must first confirm your identity, so that we can look into your request.

Please reply to this message via the email which was used to create this Social Club account, and not by logging into the Support site. Reply directly via your email. In the reply, please state that you own the account.

We can assist with your issue once we receive this confirmation.

Best regards,

Rockstar Support

Bu mesaja Social Club'ı oluşturmak için kullandığınız e-posta üzerinden geri dönüş sağlayın demişler.

Yani direkt olarak e-posta üzerinden yazıp, hesabın sahibi olduğunuzu belirtmeniz gerekiyor. Bunun yanı sıra yaşadığınız sorunu da dile getirebilirsiniz.

Bu mesaja Social Club'ı oluşturmak için kullandığınız e-posta üzerinden geri dönüş sağlayın demişler.

Yani direkt olarak e-posta üzerinden yazıp, hesabın sahibi olduğunuzu belirtmeniz gerekiyor. Bunun yanı sıra yaşadığınız sorunu da dile getirebilirsiniz.
Zaten yaşadığım sorunun söyledim de zaten Gmail yerine Social Club hesabım da kurduğum kullandığım e-posta ile yazdım.

Geri
Yukarı