Rockstar games Launcher arkaplanda çalışıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Blvckstne

Decapat
Steam üzerinden GTA V aldım indirdim. Oyna dediğim an Steam'de oyundayım diye gözüküyor ancak oyun açılmıyor. Görev yöneticisinden baktığımda ise Rockstar games Launcher çalışıyor fakat ekrana hiçbir şey gelmiyor. Tekrar açmayı denediğimde ise already running diyor. İnternette bu hatayı arattığım zaman, Launcher'ı açıp play dediklerinde gelen already running hatası alanlarla karşılaştım. Yani benim yaşadığım sorunla alakasız. Benim Launcher'ım hiç açılmıyor. Oyunla birlikte kurulan Launcher'ı silip Rockstar gamesten kendim manuel indirdim. Yönetici olarak çalıştır vs. her yolu denedim ancak hala aynı sorunlar karşılaşıyorum. İşin garibi crash almıyorum. Sadece çalışıyor olarak gösteriyor ancak ekranımda bir hareketlilik olmuyor. Fare imlecim loading oluyor ardından hiçbir şey olmuyor. Crash yemediğim için de hatanın ismini bilmiyorum. Lütfen yardım edin.

İlk yapman gereken CTRL+Shift+ESC
Buradan ayrıntılar kısmını geliyoruz(Win 81 ve 10 için geçerli)
Sonra GTA'ya sol tıklayıp altta görevi sonlandır diyoruz.
Bu adımdan sonra Windows tuşunu basıp "çalıştır" yazıyoruz.
Buradan %appdata% yazıp içindeki tüm klasörleri siliyoruz.(Kişisel dosyalarınız silinmez.)
Sonrasında silinemeyen dosyalar çıkabilir. Bunlara bunu tüm geçerli ögeler için Yap'a tıklayıp atla diyoruz.
Sorun devam ederse yeniden Steam'i onramayı dene.
İyi günler.

İlk yapman gereken CTRL+Shift+ESC
Buradan ayrıntılar kısmını geliyoruz(Win 81 ve 10 için geçerli)
Sonra GTA'ya sol tıklayıp altta görevi sonlandır diyoruz.
Bu adımdan sonra Windows tuşunu basıp "çalıştır" yazıyoruz.
Buradan %appdata% yazıp içindeki tüm klasörleri siliyoruz.(Kişisel dosyalarınız silinmez.)
Sonrasında silinemeyen dosyalar çıkabilir. Bunlara bunu tüm geçerli ögeler için Yap'a tıklayıp atla diyoruz.
Sorun devam ederse yeniden Steam'i onramayı dene.
İyi günler.

Denedim ancak sorun hala devam ediyor.
Ek Açıklama 2020-04-01 165337.png

Son düzenleme:
Bu konu aslında çok uzun şu an burada anlatamam ama internete arka plandaki uygulamaları kalıcı olarak kapatma yazarsan bir şeyler bulursun.
Steam'i kaldır derken onarmak ister misiniz seçeneği gelir.
Evet dersen eğer kendini yeniden yükler ve hatalı dosyaların üstüne yazar.
Bunu dene ama bundan fazlası yok bende.
İyi bak kendine.

Sorununa çözüm bulabildin mi? Tam olarak aynı hatayı yaşamaktayım şu an, hiçbir şekilde ekrana launcher gelmiyor hep arka planda çalışıyor.

Şu konuyu bir hortlata bilir miyiz ya rockstar launcher görev yöneticisinde açık ama önüme düşmüyor uyumluluk ta denedim olmadı.
Var mı bilgisi olan?

Geri
Yukarı