Rockstar Games Launcher bağlanmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Dogukan_Boyraz

Hectopat
Daha fazla  
"Connecting to Rockstar Games service" sorunu nu yaşıyorum. İlk başta küçük bir siyah ekranda böyle "connecting to Rockstar Games service" diyor ve daha sonra error veriyor. İlk başta sildim VPN'siz yükleyemedim, VPN ile yükledim ve sonuç değişmedi. Çözümü bilen var mı ben bulamadım, bulduysam bile yapamadım. Bilen biri bana yardımcı olabilir mi? Bilgisayardan pek iyi anlamam o yüzden de biraz daha anlatacağınız şeyi açarak anlatırsanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim. :) ( Steam üzerinden GTA 5 oynuyorum.)

1609307119424.png

1609307204503.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi VPN kullanıyorsun. Windscribe öneririm ben onunla oynuyorum.(Güvenliği bayağı iyi)
psiphon u kullanıyorum dediğinizi deneyeceğim
Buradan kontrol edebilirsiniz, sizin için sorunu yoksa şifrenizi yenileyin.
vpn ile girdim , şifremi de değiştirdim
"Connecting to Rockstar Games service" sorunu nu yaşıyorum. İlk başta küçük bir siyah ekranda böyle "connecting to Rockstar Games service" diyor ve daha sonra error veriyor. İlk başta sildim VPN'siz yükleyemedim, VPN ile yükledim ve sonuç değişmedi. Çözümü bilen var mı ben bulamadım, bulduysam bile yapamadım. Bilen biri bana yardımcı olabilir mi? Bilgisayardan pek iyi anlamam o yüzden de biraz daha anlatacağınız şeyi açarak anlatırsanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim. :) ( Steam üzerinden GTA 5 oynuyorum.)

Eki Görüntüle 807839

Eki Görüntüle 807840
Burayı bırakıcam ve offline la alakalı yeni bir konu açıcam . Herkes e teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Arkadaşlar bende aynı sorunu yaşıyordum denemediğim çözüm kalmamıştı. Her türlü siteye giriyor ama Rockstar'a bağlanmıyordu telefonumun internetinden bağlanabiliyorum ama evde kullandığım internet sağlayıcımdan bağlanmaya çalıştığımda bağlanmıyordu. Kablonet müşteri hizmetlerini aradım durumu anlattım IP adresinizde bir sorun var onu düzelttik modeminizi kapatıp açın düzelecek dediler ve sağ olsunlar düzelttiler. Sorun bilgisayarımda veya herhangi bir şeyde değil IP adresimdeki sorun ile alakalıydı. İnternet sağlayıcınızı arayın düzeltiyorlar. Ben sorunumu böyle çözdüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı