Rockstar Games Launcher Hata - Retry

Apathetic

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, oyunu yeni satın aldım rockstar games launcher üzerinden oyunu kurarken böyle bir hata alıyorum sonra retry yapıp devam ediyor belli bir süre sonra tekrar aynı hatayı veriyor. Gece açık bırakıp yüklenmesi için bırakacaktım bilgisayarı ama iki de bir error verdiği için sürekli retry a basmam gerekiyor. Benzeri bir durum yaşayan var mı ya da nasıl çözerim bilgisi olan yardımcı olabilir mi? Teşekkürler.
Adsız.png

Arkadaşlar merhaba, oyunu yeni satın aldım rockstar games launcher üzerinden oyunu kurarken böyle bir hata alıyorum sonra retry yapıp devam ediyor belli bir süre sonra tekrar aynı hatayı veriyor. Gece açık bırakıp yüklenmesi için bırakacaktım bilgisayarı ama iki de bir error verdiği için sürekli retry a basmam gerekiyor. Benzeri bir durum yaşayan var mı ya da nasıl çözerim bilgisi olan yardımcı olabilir mi?
Arkadaşlar merhaba, oyunu yeni satın aldım rockstar games launcher üzerinden oyunu kurarken böyle bir hata alıyorum sonra retry yapıp devam ediyor belli bir süre sonra tekrar aynı hatayı veriyor. Gece açık bırakıp yüklenmesi için bırakacaktım bilgisayarı ama iki de bir error verdiği için sürekli retry a basmam gerekiyor. Benzeri bir durum yaşayan var mı ya da nasıl çözerim bilgisi olan yardımcı olabilir mi? Teşekkürler.
Eki Görüntüle 478345
bende aynısı 88.88 doluyo ondan sonra bu hatayı veriyo çözümü yokmu

Merhaba bir makro programı açıp boş bir yere tıklamaya bırakarak indirmeyi sürdürebilirsiniz. Aynı hatayı ben de yaşadım bu görsel hatamı anlatıyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_8.png
    Screenshot_8.png
    263,1 KB · Görüntüleme: 39

Geri
Yukarı