Rockstar Games Launcher hatası

MehmetcanFrie

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Dün akşam sorunsuz bir şekilde GTA 4 ve RDR2 oynuyordum. Bu sabah PC açtığım zaman gireyim dedim ve Launcher hatası alıyorum durmadan her 2 oyuna da girmiyor. Evet'e basıyorum 3-4 saniye bekletiyor sonra tekrar aynı bildirim geliyor. Bilen varsa yardım edebilir mi?

Dosya Ekleri

• IMG_20240308_112239.jpg
    IMG_20240308_112239.jpg
    345,3 KB · Görüntüleme: 37
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ben çözümünü biliyorum ve yaptım. Toplamda bulmak için 2 saat uğraştım yalansız. Akşam eve geçince çözüm videosunu çekip buraya link olarak paylaşacağım.

Arkadaşlar merhaba. Dün akşam sorunsuz bir şekilde GTA 4 ve RDR2 oynuyordum. Bu sabah PC açtığım zaman gireyim dedim ve Launcher hatası alıyorum durmadan her 2 oyuna da girmiyor. Evet'e basıyorum 3-4 saniye bekletiyor sonra tekrar aynı bildirim geliyor. Bilen varsa yardım edebilir mi?

Ben her şeye evet diyerek kendimde çözdüm sizde deneyebilirsinix.

Olmuyor ya. Durmadan aynı bildirim geliyor toplam 50-60 kere evet demişimdir.

Olmuyor ya. Durmadan aynı bildirim geliyor toplam 50-60 kere evet demişimdir
Hocam ben çözümünü biliyorum ve yaptım. Toplamda bulmak için 2 saat uğraştım yalansız. Akşam eve geçince çözüm videosunu çekip buraya link olarak paylaşacağım.
Şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba, Cloudflare WARP VPN indirin. VPN'yi çalıştırdıktan sonra Rockstar Launcher'i açıp güncellemesini bekleyin. Güncelledikten sonra VPN kapatmadan oyuna giriş yapınız. Oyun açıldıktan sonra VPN'yi isteğinize göre kapatabilirsiniz. Sorununuz çözüldüğünde ise bana bir teşekkür edin 😃

Merhaba, Cloudflare WARP VPN indirin. VPN'yi çalıştırdıktan sonra Rockstar Launcher'i açıp güncellemesini bekleyin. Güncelledikten sonra VPN kapatmadan oyuna giriş yapınız. Oyun açıldıktan sonra VPN'yi isteğinize göre kapatabilirsiniz. Sorununuz çözüldüğünde ise bana bir teşekkür edin 😃
Şuan evde değilim. Eve gittiğimde deneyeceğim. Teşekkür ederim yardım için.

Şu an evde değilim. Eve gittiğimde deneyeceğim. Teşekkür ederim yardım için.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam buyurun isterseniz detaylı bir şekilde anlattım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam buyurun isterseniz detaylı bir şekilde anlattım.
Sorun kendi kendine çözüldü. Akşam gittiğinde girdi birden. Yinede teşekkür ederim yardım için.

Geri
Yukarı