Çözüldü Rockstar Games Launcher oyunları kütüphanede göstermiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Rextaz

Hectopat
Daha fazla  
Fotoğrafta da gözüktüğü gibi 2 gün önce bir sıkıntı yoktu, sildim yükledim temiz kurulum vs. yaptım sonuç aynı. RDR 2 ve GTA 5'e sahip olmama rağmen böyle gözüyor. Bu durumu yaşayıp da çözebilen var mı?

wwww.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
2 gündür bununla uğraşıyorum Launcher'ı defalarca sildim yükledim anti virüs programını falan bile sildim olmadı. Urban VPN indirip Almanya'ya bağlandım Rockstar Launcher'ı tekrar C'ye kurdum virüs ve tehdit korumasından gerçek zamanlı korumayı kapattım ve düzeldi.

Son olarak Launcher oyunları görmediği için install'a basıp çoktan indirmiş olduğum RDR 2 klasörünü gösterdim ve direk play tuşu geldi. Umarım sorun yaşayanlara çözüm olur görünüşe göre bir süre daha Rockstar yüzünden çile çekicez gibi duruyor.
2 gündür bununla uğraşıyorum Launcher'ı defalarca sildim yükledim anti virüs programını falan bile sildim olmadı. Urban VPN indirip Almanya'ya bağlandım Rockstar Launcher'ı tekrar C'ye kurdum virüs ve tehdit korumasından gerçek zamanlı korumayı kapattım ve düzeldi.

Son olarak Launcher oyunları görmediği için install'a basıp çoktan indirmiş olduğum RDR 2 klasörünü gösterdim ve direk play tuşu geldi. Umarım sorun yaşayanlara çözüm olur görünüşe göre bir süre daha Rockstar yüzünden çile çekicez gibi duruyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı