Rockstar Games Launcher uyumsuzluk hatası

İşletim sistemi
Windows 10

alperengalip

Hectopat
Yer
Manisa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Daha 2 gün önce GTA 5 ve RDR 2'de Online'a girip oynayabiliyordum fakat format attıktan sonra Rockstar Games Launcher, Online oyuna girmek istediğimde uyumsuzluk hatası verip hikaye moduna atıyor. İşletim sistemim Windows 10 Pro. GTA'nın ve Rockstar Games Launcher'ın dizinindeki uygulamaların hiçbirisinin uyumluluk modu açık değil ve hepsi "yönetici olarak çalıştır" seçili.

Dosya Ekleri

• resim_2024-02-19_211746005.png
    resim_2024-02-19_211746005.png
    9,4 KB · Görüntüleme: 19
  • 4g45g45gfv45gv.png
    4g45g45gfv45gv.png
    14,6 KB · Görüntüleme: 17
Daha 2 gün önce GTA 5 ve RDR 2'de Online'a girip oynayabiliyordum fakat format attıktan sonra Rockstar Games Launcher, Online oyuna girmek istediğimde uyumsuzluk hatası verip hikaye moduna atıyor. İşletim sistemim Windows 10 Pro. GTA'nın ve Rockstar Games Launcher'ın dizinindeki uygulamaların hiçbirisinin uyumluluk modu açık değil ve hepsi "yönetici olarak çalıştır" seçili.
Uyumluluk açıp win10 seçmeyi deneyin.

Valla hocam sorun ilginç win10 kullanıyorsunuz ve Rockstar sizin Win10 altı bir sürüm kullandığınızı söylüyor. Valorant var mı onda da aynı hatayı verecek mi ? Sorunun neyde olduğunu anlayalım.

AIDA64 programını kurdum orada da Windows 10 Pro olarak gözüküyor. RDR2 indirmedim henüz, indirdiğimde onu da deneyeceğim.

RDR2'yi indirdim Online sorunsuz şekilde giriyor. GTA 5'e dosya doğrulaması yapıp denedim olmuyor aynı hatayı veriyor.

Dosya Ekleri

• resim_2024-02-20_184324068.png
    resim_2024-02-20_184324068.png
    14,3 KB · Görüntüleme: 9
Son düzenleme:
Uyumluluğu kapatmanız lazım ama eğer ki kısayoldan kapatırsanız olmuyor önce kısayola sağ tık dosya konumunu göstere basın sonra dosyadan bir daha kısayola sağ tık yapıp bir daha dosya konumunu göster diyiceksiniz sonra orada altta bir Launcher bir de launcherpatch var Launcher'e sağ tık sonra özellikler sonra uyumluluk ayarlarından Win 8 falan yazan kısmı kapayın oluyor eğer olmazsa patch ve diğerlerini de kapayın.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı