Çözüldü Rockstar Games oyuna giriş yaparken başka mail istiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

Rovert

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Yaklaşık birkaç aydır Rockstar Games oynamıyordum ve geçenlerde yarım kalan RDR2'yi bitirmek istedim ama giriş yapamadım. Benden başka bir mail ve şifre istiyordu daha sonrasında rocsktar Games hesabımı kurtardım mailini ve nickini değiştirdim Launcher'den giriş yaptım ama oyuna girerken halen başka bir maile kod gönderiyor ne yapmam lazım, ayrıca Social Club sitesinde GTA Online kısmına baktığımda hiçbir veri gözükmüyor sanki hiç oyun bende olmamış gibi. Bağlantılar kısmında ise Steam'i göremedim sadece Amazon Twitch Google gibi platformlar var.

Bahsettiğim buydu.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    62,8 KB · Görüntüleme: 56
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    57,1 KB · Görüntüleme: 40
  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    501,1 KB · Görüntüleme: 49
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    4,5 KB · Görüntüleme: 49
Son düzenleyen: Moderatör:
Hesabınız çalınmış. Aynısı benim başıma da gelmişti. Rockstar Support'a mail at. Atarken bağlı ise Steam adresini ve mailden bulabilirsen oyunların faturasını at. Yarına hesabını geri alırsın.

Hesabınız çalınmış. Aynısı benim başıma da gelmişti. Rockstar Support'a mail at. Atarken bağlı ise Steam adresini ve mailden bulabilirsen oyunların faturasını at. Yarına hesabını geri alırsın.

Mailden bulamadım ama Steam satın alma geçmişinden bulup attım sorun olur mu?

Dosya Ekleri

• Screenshot_6.png
    Screenshot_6.png
    68,5 KB · Görüntüleme: 41

Geri
Yukarı