Rockstar Games sizce kapanacak mı?

Tahmin ettiğim gibi oynamamış sağda solda gördüğü videoları atıyor. 😁 😁 😁
Yahu siz gözünüz kapalı falan mı bakıyorsunuz delireceğim duvarları yumrukluyorum şu an. Videounun sahibide ne kadar iyi fiziklerinin olduğunu gösteriyor zaten bu oyundan iyi fiziğe sahip oyun gösterin bana ama aynı türde olacak gidip de simulasyon oyunu göstermeyin.

İyi bir şeye kötü dedim havalı oldum. 😎😎
Laf anlatmayın hocam bırakın havasını atsın.

Uçurumun kenarından yürürsen karakter dengede durmak için kollarını falan açıyor, buzda yürürsen ayağı kayıyor, yokuş yukarı veya aşağı inerken karakter ona göre yürüyor, bir adamı elinden vurursan elindeki silah yere düşüyor ve bunlar atlar içinde geçerli ama arkadaşımız havalı olmak için bunları görmezden geliyor. Şu an çok sinirlendim delireceğim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İlk kısımda adam oyun hamuru gibi yere yapıştı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu videoya da biraz bakın her şey belli oluyor zaten.

Ne yani sırf birisini sinirlendirip ondan zevk almak için miydi. Benimle muhattap olma hadi işine gözü kör olanlarla da işim yok.
Sanırım kendi erişemediği için o içeriklere sahip insanları aşağılayarak kendini tatmin etmeye çalışıyor, gülün geçin.

@Mark Zuckerberg merhaba, belki arkadaşlar sizin fikrinize biraz daha saygılı olmalıydı ama sanırım yanlış bir eleştiride bulunmuşsunuz.
Fizik motoru, yapay zeka ve animasyonları doğru düzgün yapmayacaklarsa kapansın.
Bu özellikler bakımından en iyi oyunlardan birisidir RDR2. Teknik olarak kusurdan ziyade sizin tarzınıza uygun olmayabilir. Evet, Rockstar oyunları daha yavaş belki siz daha hızlı oyun seviyorsunuz ama bu eleştiri biraz yanlış olmuş.
Ohh..

Çıldır, kudur, fıttır.

😍😍😆
Bu lafları da hiç olgunca bulmuyorum. Bu laflar daha çok CS:GO, LoL gibi oyunlarda küçük yaşta olanların veyahut zeka geriliği olanların söylediği laflar. Siz öylesiniz demiyorum, yanlış anlamayın.

Aklı olan biri böyle konu açar mı ki zaten?

Ben webteknonun dediklerini buraya yazdım. Buraya gelipte boş konuşmanın bir anlamı yok.
@UBerk @Recep Baltaş şu konuyu kitler misiniz herkes boş boş yazı yazmaya başladı kilitleyin konuyu lütfen.
Etrafımızda bu tiplerden çok var oyunu oynayamıyınca kötülüyorlar.

Oyunu oynadım ve 2 kere bitirdim. Bilip bilmeden konuşma. Yazdıklarımı önce bir oku alta koyduğum linke tıkla oku ondan sonra bir daha düşün ona göre yaz. Sürü psikolojisiyle hareket edipte boş boş yazı yazma.

Yazdıklarımı önce bir oku alta koyduğum linke tıkla oku ondan sonra bir daha düşün ona göre yaz. Sürü psikolojisiyle hareket edipte boş boş yazı yazma.
Şu an kapandı bak.
Yazdıklarımı önce bir oku alta koyduğum linke tıkla oku ondan sonra bir daha düşün anlayamadıysan 2. kere oku ona göre yaz. Sürü psikolojisiyle hareket edipte boş boş yazı yazma.

Ben webteknonun dediklerini buraya yazdım. Buraya gelipte boş konuşmanın bir anlamı yok.
@UBerk @Recep Baltaş şu konuyu kitler misiniz herkes boş boş yazı yazmaya başladı kilitleyin konuyu lütfen.

Oyunu oynadım ve 2 kere bitirdim. Bilip bilmeden konuşma. Yazdıklarımı önce bir oku alta koyduğum linke tıkla oku ondan sonra bir daha düşün ona göre yaz. Sürü psikolojisiyle hareket edipte boş boş yazı yazma.

Yazdıklarımı önce bir oku alta koyduğum linke tıkla oku ondan sonra bir daha düşün ona göre yaz. Sürü psikolojisiyle hareket edipte boş boş yazı yazma.

Yazdıklarımı önce bir oku alta koyduğum linke tıkla oku ondan sonra bir daha düşün anlayamadıysan 2. kere oku ona göre yaz. Sürü psikolojisiyle hareket edipte boş boş yazı yazma.

Seninle konuşanmı oldu neyin kafası bu?

Para yok kapanıyoruz dese bile 1 dakikada zenginler zaten.

Geri
Yukarı