Rockstar Games Social Club hesabı aniden değişti

Sqyrox

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GeForce GTX 1650ti Intel core i5 10. Nesil 8gb ram
Birkaç gün önce Social Club'a kayıtlı olan mailime "welcome to the Rockstar Games Social Club" mesajı geldi ve hesabıma girdiğimde beni yeni açılmış bir hesaba attı. Fakat işin ilginç kısmı yeni açılan hesaba girdiğimde hesabın ismi benim orijinal hesabımın ismi ile neredeyse aynı. Resimde gördüğünüz gibi divoshg benim eski hesabım, divoshgpark ise kendi kendine açılan hesap. Uzun lafın kısası ben eski hesabımı nasıl geri alabilirim?

2023-07-28.png

Son düzenleyen: Moderatör:
sdasdsad.png

Aynı şeyi ben de yaşıyorum dün gece giriş yapmaya çalıştığım zaman bağlı olan Epic hesabım yeni bir Social Club'e postasıyla eşleşmiş ".xyz" uzantısını araştırdığım zaman çalıntı olarak kullanıldığını öğrendim Social Club'a 16 saat önce mail attım durumu izah eden fakat geri dönüş olmadı.

Eki Görüntüle 1880337

Aynı şeyi ben de yaşıyorum dün gece giriş yapmaya çalıştığım zaman bağlı olan Epic hesabım yeni bir Social Club'e postasıyla eşleşmiş ".xyz" uzantısını araştırdığım zaman çalıntı olarak kullanıldığını öğrendim Social Club'a 16 saat önce mail attım durumu izah eden fakat geri dönüş olmadı.

Hocam aynı sıkıntıyı yaşıyorum. Kayıtlı olan hesabıma girmeye çalıştığımda sizin aldığınız hatayı alıyordum. Durduk yere neden şifre falan istiyor derken senin karşılaştığın ekranla karşılaştım. Benim bu şekilde biten bir mail adresim de yok. Biraz afalladım görünce tekrar kontrol ettim böyle bir mailim var mı diye. Hayır, bulamadım. Yani büyük bir hesap çalma olayı dönüyor. Technopat forum moderatörleri ve kurucularının bu konuyu gündeme getirmeleri gerekiyor bence. Hesaplar gitmiş. Farklı mailler üzerine geçirilmiş.

Dosya Ekleri

• rahman.JPG
    rahman.JPG
    43,2 KB · Görüntüleme: 61
Hocam aynı sıkıntıyı yaşıyorum. Kayıtlı olan hesabıma girmeye çalıştığımda sizin aldığınız hatayı alıyordum. Durduk yere neden şifre falan istiyor derken senin karşılaştığın ekranla karşılaştım. Benim bu şekilde biten bir mail adresim de yok. Biraz afalladım görünce tekrar kontrol ettim böyle bir mailim var mı diye. Hayır, bulamadım. Yani büyük bir hesap çalma olayı dönüyor. Technopat forum moderatörleri ve kurucularının bu konuyu gündeme getirmeleri gerekiyor bence. Hesaplar gitmiş. Farklı mailler üzerine geçirilmiş.
Up up up

Nasıl bu olay başınıza geldi nasıl bir süreç geçirdiniz anlatır mısınız acaba çoğu kişi bu sorundan dolayı yardım aramakta.

Sebebini bilmiyorum GTA 4 için Social Club'a giriş yapmamı istedi. Otomatik bir şekilde giriş yapamadığını söyledi. Sonra e-posta'mı girmeye çalıştım. Farklı bir e-posta hesabına link edildiğini söyledi. Rockstar Support'a durumu anlattım. Benden bu hesabın sahibi olduğumu kanıtlamam. İçin size bir email atacaklar dedi. Email programından yanıtladığımda. Support'dan bana yardımcı olacaklarını söylediler. Sonra bir bot yerine bir insan yardımcı oldu direkt kurtardık. Epic Games ve Steam hesabımı kendi Social Club hesabıma tekrardan link ettim. Hesabıma girdiğimde avatarı değişmişti ismini de park benzeri saçma bir şey yapmışlardı geri düzelttim Google Authenticator'u bağladım umarım bir daha yaşamam uzun lafın kısası Support'a derdinizi anlatın çözüyorlar.

Geri
Yukarı