Rockstar Games'den gelen şüpheli mail

ALio9

Centipat
Daha fazla  
Geçen haftalarda hesabıma şüpheli mail gelmişti hesabınıza [email protected] mailinize gönderilmeyecek onun yerine başka mail e gönderilecek diye mail gelmişti Rockstar Games'den sonra linke basınca saçma sapan yere yönlerdirdi şifre istedi bende umursamadım klasik dolandırıcı yöntemi diye ama bugün Rockstar Games'e girerken otomatik olarak çıkan mail bana verilen mail idi ne yapacağımı bilmiyorum, ekran görüntüsü koyacağım. Otomatik o verilen mail gelince bende linke tıkladım bir şey olmasın.

1675639019963.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Büyük ihtimalle dolandırıcı linki değil hesabınız gerçekten de çalınmış olabilir eğer normal bilgileriniz ile giriş yapamıyorsanız çok geç olmadan hesabınızı geri almak için uğraşın.

Geçen haftalarda hesabıma şüpheli mail gelmişti hesabınıza [email protected] mailinize gönderilmeyecek onun yerine başka mail e gönderilecek diye mail gelmişti Rockstar Games'den sonra linke basınca saçma sapan yere yönlerdirdi şifre istedi bende umursamadım klasik dolandırıcı yöntemi diye ama bugün Rockstar Games'e girerken otomatik olarak çıkan mail bana verilen mail idi ne yapacağımı bilmiyorum, ekran görüntüsü koyacağım. Otomatik o verilen mail gelince bende linke tıkladım bir şey olmasın.

Eki Görüntüle 1658939

RDR2, GTA 5 satan bazı sitelerin çoğu bu yöntemle çaldıkları hesapları satıyorlar. Rokcstar ile iletişime geçin.

Yok hesabı kurtardım o verilen linkten girdim değiştim orijinalmış büyük ihtimal Çin e-posta sına değiştirildi o yüzden Çince gelmiş olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı