Rockstar Games'ten alınan GTA V'i Steam'de oynama

erennkanatt

Centipat
Rockstar Games'ten GTA V satın aldım. Steam'den GTA V almadan bağlayıp Steam'den oynayabilir miyim? YouTube'da videolar vardı ama yabancı olduğu için anlayamadım.

Nedir bu GTA 5'i Steam'da oynama sevdası? Gidin Steam'dan alın, millet sizi baş tacı yapacak, GTA 5'i Steam'dan oynadınız diye herhalde.

Steam dışı oyunlardan oynarsınız, profilinizde oyun Spacewar diye gözükür, oynarken ise Steam dışı oyunda diye.

Alakasi yok. Spacewar dediginiz sey tamamen farkli bir olay. Su an Diablo 3'ü Steam üzerinden calistiriyorum ve profilimde Spacewar olarak görünmüyor.

Bu durumda sadece Steam dışı oyunda yazar.
Crackli oyunlar ve Steam dışı oyunlar profilde Spacewar olarak gözükür, kendi deneyimlerimle söylüyorum, internette bulup yapıştırmıyorum, tüm Steam dışı oyunları oynarken evet, Steam dışı oyunda yazar, fakat profilde Spacewar olarak gözükür.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam dışı oyunlar profilde Spacewar olarak gözükür

Alakası yok. Spacewar genelde korsan oyunlarla alakalı, direkt olarak Steam dışı oyun oynamayla görünen bir şey değil. Elli kere kullandığım bir özellik. Öyle olsaydı Diablo 3 bende Spacewar olarak görünürdü.

Bir kişinin profilinde Spacewar'ı görüyorsanız ya korsan içerik kullanıyordur, ya da gerçekten Steam'de bulunan Spacewar uygulamasını çalıştırıyordur.

Gördüğünüz gibi. Genel olarak korsan içerik kullananlarda meydana gelen bir durum. Ben daha önce Steam dışı orijinal oyunları Steam ile çalıştırdığımda hiç böyle bir durumla karşılaşmadım.

Son düzenleme:
Nedir bu GTA 5'i Steam'da oynama sevdası? Gidin Steam'dan alın, millet sizi baş tacı yapacak, GTA 5'i Steam'dan oynadınız diye herhalde.

Steam dışı oyunlardan oynarsınız, profilinizde oyun Spacewar diye gözükür, oynarken ise Steam dışı oyunda diye.
kardeşim demekki bi sorun var diye soruyorum önyargılı yaklaşma arkadaşlarımla konuşamıyorum rockstar launcherda
yanı bağlayıp oynayamam değil mi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı