Rockstar hesabım silinmiş

Loxhel

Centipat
Daha fazla  
2020 yılında açtığım ve içinde Grand Theft Auto V bulunan Rockstar hesabıma girmeye çalıştığımda "hatalı e-posta veya yanlış şifre" uyarısı alıyorum. İkisinin de doğru olduğuna adım kadar eminim! Hatta çekmecelerimden birinde hesaplarımın yazılı olduğu defteri aradım ve buldum. Onda da aynı şekilde e-postam ve şifrem tahmin ettiğim gibi. Yani hiçbir şüphem yok.
Şimdi ise yeni hesap aç dedim ve önceden aldığım e-postayı yeni bir hesap oluşturmak için kullandım ve kabul etti! Nasıl bir saçmalık bu? Ne yapacağım ben?

Son düzenleyen: Moderatör:
Birden fazla GTA aldıysan farklı epostalardan belirli bir tarihe kadar kapanmasını istemediğin hesaplarda belirli saat oynaman lazımdı. Herkes oyunu stoklamasın diye Rockstar böyle bir şey yapti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dün bana mail geldi bu konuda. Rockstar uzun süre girmediğinde şifreni iptal ediyor. Eski şifreni girmen bi işe yaramıyor. Aynı epostan ile şifre yenileme iste.

Dün bana mail geldi bu konuda. Rockstar uzun süre girmediğinde şifreni iptal ediyor. Eski şifreni girmen bi işe yaramıyor. Aynı epostan ile şifre yenileme iste.
İstedim ama e postama yenileme linki veyah erhangi bir bağlantı gelmedi
Birden fazla GTA aldıysan farklı epostalardan belirli bir tarihe kadar kapanmasını istemediğin hesaplarda belirli saat oynaman lazımdı. Herkes oyunu stoklamasın diye Rockstar böyle bir şey yapti.
Kaç saatti o sınır?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı