Rockstar hesabını silip Epic Games'ten RDR 2 almak

dioxy

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim gibi benim Epic Games hesabıma bağlı olan Rockstar hesabımı sileceğim çünkü GTA 5'ten banlı ve ileride tekrar GTA 5 almayı düşünüyorum. Eğer alırsam yeni hesap açmak istemiyorum. Şimdi bu hesabımı silince RDR2 aldığımda sorun olur mu?

Silmen yeterli olmuyor bağlantısını kesmen gerekecek Epic'ten, Rockstar destekle iletişime geçin.

O zaman Epic Games'in desteği ile iletişime geçmem gerekmez mi?
Bu arada GTA 5'in gitmesi önemli değil.

Rockstar öyle bir sistem yapmış ki akla sığmaz anlatayım hemen.
İlk olarak Epic Games destek bile seni Rockstar'ın desteğine yönlendiriyor.
Epic Games hesabına bağlı Social Club hesabını bağlantısını kesmezsen ve hesaba RDR 2 alırsan o Social Club'a bağlanır. GTA'ya giremezsin ama RDR2'ye girersin.
Benim önerim ise GTA 5 banlı olan Social Club hesabınızı Epic bağlantısını kesip yeni bir Social Club hesabı açıp Epic hesabınıza bağlamanızdır. Böylece hem GTA Online hem de RDR 2 Online girebilirsiniz.

Rockstar öyle bir sistem yapmış ki akla sığmaz anlatayım hemen.
İlk olarak Epic Games destek bile seni Rockstar'ın desteğine yönlendiriyor.
Epic Games hesabına bağlı Social Club hesabını bağlantısını kesmezsen ve hesaba RDR 2 alırsan o Social Club'a bağlanır. GTA'ya giremezsin ama RDR2'ye girersin.
Benim önerim ise GTA 5 banlı olan Social Club hesabınızı Epic bağlantısını kesip yeni bir Social Club hesabı açıp Epic hesabınıza bağlamanızdır. Böylece hem GTA Online hem de RDR 2 Online girebilirsiniz.
Hocam ben 5 ocağa kadar alacağım RDR2'yi indirimdeyken. Şimdi ticket atsam 30 gün fln sürüyormuş bide bağlandıktan sonra silerlerse sıkıntı olmasın ben en iyisi hiç silmeyim hesabı GTA alırsam yeni hesap açarım.

Hocam ben 5 ocağa kadar alacağım RDR2'yi indirimdeyken. Şimdi ticket atsam 30 gün falan sürüyormuş bir de bağlandıktan sonra silerlerse sıkıntı olmasın ben en iyisi hiç silmeyim hesabı GTA alırsam yeni hesap açarım.

GTA 5 alırsanız yeni Epic Games + yeni Social Club açmanız gerekecek ama yine de siz bilirsiniz.

GTA 5 alırsanız yeni Epic Games + yeni Social Club açmanız gerekecek ama yine de siz bilirsiniz.
Peki yeni epic games hesabı açıp ona alsam oyunları daha mantıklı olur sanırım.

Peki yeni epic games hesabı açıp ona alsam oyunları daha mantıklı olur sanırım.
Fakat ben AC valhalla da alacağım 2 hesabı aynı ubisoft hesabına bağlasam sorun olur mu

Yeni konular

Geri
Yukarı