Çözüldü Rockstar Launcher açılmıyor

• Konuyu başlatan lalik
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 897
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

lalik

Hectopat
Başlıkta da yazdığı gibi açamıyorum Launcher'ı, en son GTA Online oynuyordum oyun bir anca dondu ve PC'yi de dondurdu sonra PC'ye restart attım, ama GTA'yı bir türlü açamadım. Sürekli Rockstar Games Launcher service açmaya çalışıyor evet diyorum ama tekrar soruyor ve sürekli sormaya da devam ediyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim yardımcı olur musunuz? Aşağıya ekranıma çıkan soruyu atıyorum.

Dosya Ekleri

• IMG_2096.jpeg
    IMG_2096.jpeg
    126,2 KB · Görüntüleme: 189
Çözüm
Merhaba, Cloudflare WARP VPN indirin. VPN'yi çalıştırdıktan sonra Rockstar Launcher'i açıp güncellemesini bekleyin. Güncelledikten sonra VPN kapatmadan oyuna giriş yapınız. Oyun açıldıktan sonra VPN'yi isteğinize göre kapatabilirsiniz. Sorununuz çözüldüğünde ise bana bir teşekkür edin 😃
Merhaba, Cloudflare WARP VPN indirin. VPN'yi çalıştırdıktan sonra Rockstar Launcher'i açıp güncellemesini bekleyin. Güncelledikten sonra VPN kapatmadan oyuna giriş yapınız. Oyun açıldıktan sonra VPN'yi isteğinize göre kapatabilirsiniz. Sorununuz çözüldüğünde ise bana bir teşekkür edin 😃

Çözüm

Reis çözüldü sorunum. Eyvallah, mübarek adammışsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlıkta da yazdığı gibi açamıyorum Launcher'ı, en son GTA Online oynuyordum oyun bir anca dondu ve PC'yi de dondurdu sonra PC'ye restart attım, ama GTA'yı bir türlü açamadım. Sürekli Rockstar Games Launcher service açmaya çalışıyor evet diyorum ama tekrar soruyor ve sürekli sormaya da devam ediyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim yardımcı olur musunuz? Aşağıya ekranıma çıkan soruyu atıyorum.
Hocam bende de aynı sorun var. Oyundan hiçbir tepki alamıyorum. Hiçbir şekilde açılmıyor Rockstar Launcher'da.

Yeni hizmet şartlarını kabul ettikten sonra bende giremedim. Aynı şekilde başlatmaya evet diyorum açmıyor! Tekrar tekrar olmuyor. Rockstar Games'ten teknik destek istedim, cevap bekliyorum.

dün bana da aynısı oldu nedense, çözümünü arıyordum dünden beri deneyeceğim şimdi, genel bir sorun mu acaba?
----
şimdi denedşm ve işe yaradı, bu arada güncelleme falan yaptı ve birdaha vpn olmadan açıldı, bir kere vpn açıp girdikten sonra sorun ortadan kalktı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı