Çözüldü Rockstar Launcher Online sign in failed hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

mamituna16

Hectopat
Oyuna hiçbir şekilde giriş yapamıyorum. Resimdede göründüğü gibi sürekli offline mod hatasını almaktayım.
Bunun dışında da Social Club'un sitesine dahi giriş yapamıyorum, bilgisayarımdan hiçbir şekilde oyunun sitesine servislerine vs bağlantı kuramıyorum yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    11,7 KB · Görüntüleme: 96
Son düzenleme:
Çözüm
VPN'le deneyip, geri dönüş yapacağım.
VPN'le denedim ve açıldı. Ne telefondan, ne de PC'den hiçbir şekilde VPN'siz girilemiyor Rockstar sitesine veya launcherına.
Daha önce oyunun korsan sürümünü kurmuş olmanız ve o sürümün de Hosts dosyasını değiştirmiş olması muhtemel.
  • Windows + R
  • %SystemRoot%\system32\drivers\etc
  • Hosts dosyasını silin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben daha önceden GTA 5'i korsan olarak bilgisayarıma indirmedim kesinlikle.
Dediğini yaptım Recep abi hosts dosyasınıda sildim ama ne yazıkkı sorunum aynı şekilde devam ediyor.

Bu yazılımla her şeyi sıfırlar mısın?

Abi dediğin gibi bu yazılımla sıfırlama işlemini yaptım ama halen sonuç aynı düzelmedi.
Belirtmemde fayda var sıfırladım ama listede olanların hepsine tik koymadı program.
Ayrıca bilgisayardan ve telefondanda denedim ama https://socialclub.rockstargames.com/ bu siteye giriş yapamıyorum sadece VPN ile farklı ülkeye bağlandığımda girebiliyorum.

Ekran Alıntısı1.PNG

rockstar-hata.jpg

Bağlantıdaki aynı sorunu yaşıyorum, Recep abinin önerdiği tüm yolları denedim fakat çözemedim.

Aynı hatayı bugün bende aldım belgelerden rockstars klasörlerini vs sildim sil yükle vs yaptım
En son durum bu.
Belgelerimi yedeklemiştim geri yükledim oyuna girdim ve aldığım hatalar
https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=2085897691
Steam Community :: Screenshot :: Yes and gg
Sorunu çözdüm ama geçici çözüm bu mikrosoft mağazasından TouchVPN indirdim Almanya'dan girdim düzgün şekilde RDR2'ye girdi ama gene de ticket attım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı