Rockstar Launcher'da ve Steam'de RDR2 başlamıyor

Phonx

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci:AMD Ryzen 5 7600 3.80GHz 6 Çekirdek 38MB Önbellek Soket AM5 İşlemci
Anakart:Gigabyte A620M H AMD A620 Soket AM5 DDR5 6400(OC)MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart
Bellek:Team T-Force Vulcan 32GB (2x16GB) DDR5 5600MHz CL32 Kırmızı Gaming Ram
Ekran Kartı:XFX Speedster SWFT 210 AMD Radeon RX 7600 RX-76PSWFTFY 8GB GDDR6 128Bit
SSD:Hikvision E3000 HS-SSD-E3000-1024G 1TB 3520/2900MB/s
İyi günler arkadaşlar, ben yakın zamanda RDR2 aldım Steam'den yükledim oyuna girmek istiyorum giremiyorum. Önceden GTA 5'te de aynı sorunu yaşadım ve sinir olup sildim, okumadığım blog denemediğim yöntem kalmadı. Uyumluluk sorunları, yönetici olarak başlama, her şey sistemim iyi sıkıntılı da değil ama açılmıyor. Epic Games'de falan da var aynı sorunlarım ona da giremiyorum. Anlamıyorum sistemim hazır sistem daha yeni aldım neyi var çözemiyorum. Rockstar'a girdiğim zaman yüklenme ekranında kalıyor ve kapanıyor sonra 'the Rockstar Games Launcher is already running' hatası alıyorum her seferinde artık gına geldi sinir krizi geçireceğim.

İyi günler arkadaşlar, ben yakın zamanda RDR2 aldım Steam'den yükledim oyuna girmek istiyorum giremiyorum. Önceden GTA 5'te de aynı sorunu yaşadım ve sinir olup sildim, okumadığım blog denemediğim yöntem kalmadı. Uyumluluk sorunları, yönetici olarak başlama, her şey sistemim iyi sıkıntılı da değil ama açılmıyor. Epic Games'de falan da var aynı sorunlarım ona da giremiyorum. Anlamıyorum sistemim hazır sistem daha yeni aldım neyi var çözemiyorum. Rockstar'a girdiğim zaman yüklenme ekranında kalıyor ve kapanıyor sonra 'the Rockstar Games Launcher is already running' hatası alıyorum her seferinde artık gına geldi sinir krizi geçireceğim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Deneyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Deneyin.

Kral denedim olmadı dediğim gibi piyasadaki her videoyu izledim yaptım olmadı.

Kral denedim olmadı dediğim gibi piyasadaki her videoyu izledim
Çoğu kişide yaradı dikkatle yapın.
Win+R tuşlarına basın, msconfig yazın ve enter tuşuna basın.
Hizmetler sekmesine gidin, "Tüm Microsoft hizmetlerini gizle" kutusunu seçin ve ardından tümünü devre dışı bırak'a tıklayın. (Tümünü devre dışı bırak seçeneğine tıklamadan önce Microsoft hizmetlerinin gizlendiğinden emin olun.)

Şimdi Rockstar Game Library Hizmetini tekrar etkinleştirin ( Hizmet listesine gidin, hizmeti bulun ve Rockstar Hizmeti onay kutusunu seçin).

Uygula ve ardından Tamam, değişiklikleri uygulamak için bilgisayarınızı yeniden başlatın. (Önemli, lütfen yeniden başlatmayı atlamayın)

Yeniden başlattıktan sonra Documents\Rockstar Games\ veya OneDrive\Documents\Rockstar Games\ konumunda bulunan Rockstar klasörünüze gidin ve Rockstar Games klasörünü Rockstar Games-1old olarak yeniden adlandırın (Rockstar Games klasörüne sağ tıklayın ve Yeniden Adlandır'a tıklayın) Not : Oyunun ana klasörü değildir, Belgeler klasörünüzün içinde bulunur.

Şimdi, ekranınızın sağ alt köşesindeki görev çubuğundaki Windows saatinin yakınında hâlâ etkin veya etkin program olup olmadığını kontrol edin, gizli simgeleri göstermek için Yukarı oka tıklayın ve orada bulunan tüm programları kapatın (Logitech G Hub, MSI Afterburn, Razer, RivaTuner, katmanlar vb.).

Ardından Rockstar başlatıcısını/Steam/Epic'i yönetici olarak açın (Başlatıcı simgesine sağ tıklayın ve "Yönetici olarak çalıştır"a tıklayın. Evet'e tıklayın.). Ardından oynat'a tıkladığınızda size bulut kaydetme ve oyunu test etme sorulacaktır.

Çoğu kişide yaradı dikkatle yapın.
Win+r tuşlarına basın, MSConfig yazın ve enter tuşuna basın.
Hizmetler sekmesine gidin, "tüm Microsoft hizmetlerini gizle" kutusunu seçin ve ardından tümünü devre dışı bırak'a tıklayın. (tümünü devre dışı bırak seçeneğine tıklamadan önce Microsoft hizmetlerinin gizlendiğinden emin olun.)

Şimdi Rockstar Game library hizmetini tekrar etkinleştirin ( hizmet listesine gidin, hizmeti bulun ve Rockstar hizmeti onay kutusunu seçin).

Uygula ve ardından tamam, değişiklikleri uygulamak için bilgisayarınızı yeniden başlatın. (önemli, lütfen yeniden başlatmayı atlamayın)

Yeniden başlattıktan sonra Documents\Rockstar games\ veya onedrive\Documents\Rockstar games\ konumunda bulunan Rockstar klasörünüze gidin ve Rockstar Games klasörünü Rockstar Games-1old olarak yeniden adlandırın (Rockstar Games klasörüne sağ tıklayın ve yeniden adlandır'a tıklayın) not: Oyunun ana klasörü değildir, belgeler klasörünüzün içinde bulunur.

Şimdi, ekranınızın sağ alt köşesindeki görev çubuğundaki Windows saatinin yakınında hâlâ etkin veya etkin program olup olmadığını kontrol edin, gizli simgeleri göstermek için yukarı oka tıklayın ve orada bulunan tüm programları kapatın (Logitech G HUB, MSI Afterburn, Razer, RivaTuner, katmanlar vb.).

Ardından Rockstar başlatıcısını/Steam/Epic'i yönetici olarak açın (başlatıcı simgesine sağ tıklayın ve "yönetici olarak çalıştır"a tıklayın. Evet'e tıklayın.). Ardından Oynat'a tıkladığınızda size bulut kaydetme ve oyunu test etme sorulacaktır.

Denedim olmadı gene aynı PC'ye format attım hala aynı.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı