Rockstar Support yazıları nasıl Türkçeye çevrilir?

Podiv

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Amd Ryzen 5 5500 3.60Ghz

Anakart: Asus Prime B550M-K 4800mhz OC

Ram: NeoForza 16GB (2x8gb) 3200mhz ram bellek

Grafik Kartı: Sapphire Nitro Amd Radeon RX560 4GB Ddr5

Disk:
1. Apacer As340 Panther 480gb sata 3.0 SSD
2. SanDisk 480gb sata 3.0 SSD

Güç Kaynağı: Aercool VX Plus AE-VXP400 400 Watt Psu

Kasa: Dark X-Force ATX kasa

İşlemci Soğutucusu: Snowman T6 Ultra
Meslek
Teknisyen
Biliyorum translate yardımı ile de yapabilirim ama ingilizcem yetersiz olduğu için, ekteki görselleri çevirip bana ne yapmam gerektiğini anlatabilir misiniz?
Daha önceden yine bu aşamada bilgileri gönderdim ama kabul etmemişti.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20231113_171825_Gmail.jpg
    Screenshot_20231113_171825_Gmail.jpg
    61,7 KB · Görüntüleme: 40
  • Screenshot_20231113_171838_Gmail.jpg
    Screenshot_20231113_171838_Gmail.jpg
    56,9 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleyen: Moderatör:
Steam kütüphanesinde oyuna sağ tıklayıp yönet dedikten sonra CD Anahtarları diye bir bölüm olacak oradan görebilirsin.

Steam kütüphanesinde oyuna sağ tıklayıp yönet dedikten sonra CD Anahtarları diye bir bölüm olacak oradan görebilirsin.

Kusura bakmayın biraz uğraştırıyorum ama burda steam id64 ile ve profil ismimle birlikte nasıl ekran görüntüsü alacağım ?
Screenshot showing you logged into Steam, with your Steam Profile name and Steam ID64.

Hocam şu şekilde ekran görüntülerini ve Steam id64 numaramı gönderdim. Hem Rockstarın sitesindeki ticket cevabı olarak hem mail üzerinden gönderdim. Umarım işe yarar ve sorunum çözülür. 380 lira para verdim oyuna. Böyle olacağını bilseydim başka bir platformdan alırdım oyunu. Bu arada problemden bahsetmemiştim, Rdr 2 ye tıkladığımda Rockstar Games Launcher açılıyordu ve benden 8 yıl önceki GTA4 için Steam hesabıma bağladığım e mail adresimle giriş yapmamı istiyordu. Çok saçma bir sistemi var Rockstar Games'in.

Aklınızda bulunsun herhangi bir Rockstar oyunu aldığınızda oluşturduğunuz email adresini her yere yazın. Evin duvarlarına, not defterine, telefonun not kısmına, pc ye not olarak, hatta müstehcen organlarınıza bile kullandığınız emaili yazın. Zira Rockstar zorbaca sizden bu email adresini istiyor. Rockstar Games ekibine en içten sevgi dolu hakaretlerimi sıralıyorum.

Şunları istiyorlar dostum senden.

Bu konuya bakabilirsin. Arkadaşlar yeni konuşmuştu benzer durumu.
Ayrıca CD keyi eğer GTA 5 sahibi isem istiyor ama hesabımda GTA 5 yok

Dosya Ekleri

• sdd.JPG
    sdd.JPG
    242 KB · Görüntüleme: 14
Son düzenleme:

Geri
Yukarı