ROG 2080 Ti 11 GB vs MSI RTX 2080 Ti Gaming X 11GB

Hiç bir avantaji olmaz. Siz almak istediğiniz sistem için ayırdığınız bütçeyi belirtir misiniz?
Ya da sisteminiz var ise özelliklerini belirtir misiniz?
Yeni sistem toplayacağım özellikleri atıyorum.
hiçbir avantaji olmaz. Siz almak istediğiniz sistem için ayırdığınız bütçeyi belirtir misiniz?
Ya da sisteminiz var ise özelliklerini belirtir misiniz?

Ekran kartı 2080 Gaming X Trio.

Vatan zorunlu mu? Ekran kartı ve anakartın aynı olması aynı program ve ekosistem hariç pek bir artısı yok. Fakat iki ekran kartı arasından seçim yapacağımız için anakart ve ekran kartının markasının aynı olması daha iyi. Onun dışında daha iyi bir sistem toplanabilir.

Vatan zorunlu mu? Ekran kartı ve anakartın aynı olması aynı program ve ekosistem hariç pek bir artısı yok. Fakat iki ekran kartı arasından seçim yapacağımız için anakart ve ekran kartının markasının aynı olması daha iyi. Onun dışında daha iyi bir sistem toplanabilir.

Toplayabilir misiniz?

Toplayabilir misiniz?
Bütçeniz nedir? Bekleme imkanınızın olduğunu pek sanmıyorum. Fakat bekleyebilirseniz 6000-6300 TL civarına sıfır 3070 bulabilirsiniz. Tabii ki stok sorunları çözülünce. Bence ekran kartı hariç parçaları alıp görüntü almak amacıyla bir ekran kartı alın. 3070 stokları düzelince onu da alıp sistemi tamamlarsınız.

Bütçeniz nedir? Bekleme imkanınızın olduğunu pek sanmıyorum. Fakat bekleyebilirseniz 6000-6300 TL civarına sıfır 3070 bulabilirsiniz. Tabii ki stok sorunları çözülünce. Bence ekran kartı hariç parçaları alıp görüntü almak amacıyla bir ekran kartı alın. 3070 stokları düzelince onu da alıp sistemi tamamlarsınız.

Bence birkaç ay daha stok olmaz. Donanım arşivinin dediği gibi ether 700'e falan düşmezse stok olmayacağını düşünüyorum.
Bütçe bunlar ve ekran kartının toplamı. ekran kartı 7500

@Trerdem o fiyata değmez. Amazon'dan biraz uğraşıp 5000-6000 liraya 3070 alanlar var. 2080 Ti alacaksın da bilmem kaç yüz Watt çekecek RT kapalıyken 3070 ile aynı olmak için. Gaming Gecesi gibi zamanları falan kollayıp son serilerden bir ekran kartı al.

Geri
Yukarı