ROG Ally vs. Lenovo Legion GO

190E

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Soru basit.

Lenovo tarafı ekran çözünürlüğü vs olarak çok iddialı geliyor ancak zaten hiçbir oyunu QHD oynatamayacağı için bana gereksiz geldi. Bana en çekici gelen kısmı gamepadlerin çıkabiliyor olması ve kendinden standı olması. Cihazı elinde tutup elinin yorulmasının çok önüne geçer bu.

Ekim'de çıkacak deniyor zaten fiyatları dolar olarak aynı ancak Türkiye'ye ne zaman gelir? Garanti konusunda özellikle Türkiye'de levono mu daha iyidir ASUS mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne Lenovo ne de ASUS servisi o ürünlere yetkin olmayacaktır. Servis oalrak belki ASUS bir tık daha iyidir genel manada, bilmiyorum.

Ürün olarak bakarsak Legion GO daha cazip geldi bana, testlere bakmak lazım çıktıklarında.

Ne Lenovo ne de ASUS servisi o ürünlere yetkin olmayacaktır. Servis oalrak belki ASUS bir tık daha iyidir genel manada, bilmiyorum.

Ürün olarak bakarsak Legion GO daha cazip geldi bana, testlere bakmak lazım çıktıklarında.
Aynı işlemciyi kullandıkları için büyük ihtimalle aşağı yukarı aynı değerleri vereceklerdir değil mi?

Aynı işlemciyi kullandıkları için büyük ihtimalle aşağı yukarı aynı değerleri vereceklerdir değil mi?

Hocam ekran kartı watt değeri de önemli. Araştırdım Legion GO kaç watt veriyor ama bulamadim. Sarjdayken 35 ustu normaldeykende 30 ustu verirse ASUS ROG'u geçer. Umuyorum ki ROG Ally gibi kaç watt vereceğini de ayarlayabiliriz.

Geri
Yukarı