ROG Gladius II Core vs Corsair Ironclaw RGB vs HP Omen Reactor

Bütçe
300 TL

BurakFİDAN

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Bütçem 300TL. Çok fazla araştırdım, en çok içime yatan 3 ürün bunlar:

ASUS ROG Gladius II Core
Tercih etme sebebim, tasarımı hoş ve sağlam bir fare olduğunu düşünüyorum. Sensörü diğer iki fareye göre daha eski fakat nedense daha sağlam hissiyatı verdi, sebebini bilmiyorum.

Corsair Ironclaw RGB
Tercih etme sebebim, tasarımı inanılmaz hoşuma gitti, ayrıca içinde PAW3391 sensör var.

HP Omen Reactor (bu farenin sağlamlığı konusunda ön yargılarım var)
Tercih etme sebebim, içerisinde PAW3389 sensör var ve tasarımı biraz ilgi çekici. Fakat arka kısmındaki mekanizma bana kolay bozulabilir ve kırılabilir gibi geldi.

Bu bütçede hangisi en iyi tercih olur? Gerçekten mouse konusunda çok titiz ve seçici davranmak istiyorum çünkü bozulduğu taktirde uzun bir süreçte yenisini alamam ve en önemli ekipman benim için mouse. Yani teknik özelliklerinin dışında sağlamlığı ve malzeme kalitesi de benim için çok önemli.

Eğer ki bu fareler dışında daha iyi bir alternatif var diyorsanız yeni önerilere de açığım. Palm grip tutuyorum, elim 18cm.

Bütçem 300TL. Çok fazla araştırdım, en çok içime yatan 3 ürün bunlar:

ASUS ROG Gladius II Core
Tercih etme sebebim, tasarımı hoş ve sağlam bir fare olduğunu düşünüyorum. Sensörü diğer iki fareye göre daha eski fakat nedense daha sağlam hissiyatı verdi, sebebini bilmiyorum.

Corsair Ironclaw RGB
Tercih etme sebebim, tasarımı inanılmaz hoşuma gitti, ayrıca içinde paw3391 sensör var.

HP Omen reactor (bu farenin sağlamlığı konusunda ön yargılarım var)
Tercih etme sebebim, içerisinde paw3389 sensör var ve tasarımı biraz ilgi çekici. Fakat arka kısmındaki mekanizma bana kolay bozulabilir ve kırılabilir gibi geldi.

Bu bütçede hangisi en iyi tercih olur? Gerçekten mouse konusunda çok titiz ve seçici davranmak istiyorum çünkü bozulduğu taktirde uzun bir süreçte yenisini alamam ve en önemli ekipman benim için mouse. Yani teknik özelliklerinin dışında sağlamlığı ve malzeme kalitesi de benim için çok önemli.

Eğer ki bu fareler dışında daha iyi bir alternatif var diyorsanız yeni önerilere de açığım. Palm grip tutuyorum, elim 18cm.

HP Omen reactor o tercihdeki en iyi seçenek olacaktır ve sağlamlık konusunda fareyi düşürüp vurmadığınız sürece bir sorun yaşıyacağınızı düşünmüyorum.

HP Omen reactor o tercihdeki en iyi seçenek olacaktır ve sağlamlık konusunda fareyi düşürüp vurmadığınız sürece bir sorun yaşıyacağınızı düşünmüyorum.

"300TL mouse önerisi" konumda da ilk siz yardımcı olmuştunuz. Mouse hoşuma gitti, teknik olarak da gayet güzel duruyor. Ama Corsair Ironclaw'ın tasarımı anormal bir şekilde beni çok cezbetti. HP Omen Reactor diğerlerinden hangi yönleriyle daha iyi? Bu konuda da yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

"300TL mouse önerisi" konumda da ilk siz yardımcı olmuştunuz. Mouse hoşuma gitti, teknik olarak da gayet güzel duruyor. Ama Corsair Ironclaw'ın tasarımı anormal bir şekilde beni çok cezbetti. HP Omen Reactor diğerlerinden hangi yönleriyle daha iyi? Bu konuda da yardımcı olursanız çok mutlu olurum.
Ben sizin yerinizde olsam Corsair alırdım. HP'ye göre çok daha iyi bir marka olduğunu düşünüyorum. Sensör arasındaki farkı ise hissedeceğinizi zannetmiyorum. Bu arada Ironclaw bildiğim kadarıyla oldukça ağır bir mouse haberiniz olsun.

Ben sizin yerinizde olsam Corsair alırdım. HP'ye göre çok daha iyi bir marka olduğunu düşünüyorum. Sensör arasındaki farkı ise hissedeceğinizi zannetmiyorum. Bu arada Ironclaw bildiğim kadarıyla oldukça ağır bir mouse haberiniz olsun.
Yani kaç gram tam olarak bilmiyorum ama HP Omen'da 160gr ağırlığında. Ağır olması problem değil bir şekilde alışırım ki internet kafelerde ağır mouselar kullanmış biri olarak alışınca pek fazla rahatsız etmiyor diyebilirim.

Son düzenleme:
"300TL mouse önerisi" konumda da ilk siz yardımcı olmuştunuz. Mouse hoşuma gitti, teknik olarak da gayet güzel duruyor. Ama Corsair Ironclaw'ın tasarımı anormal bir şekilde beni çok cezbetti. HP Omen reactor diğerlerinden hangi yönleriyle daha iyi? Bu konuda da yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

HP Omen reactor ptfe stakezlere, 0,2 ms gecikmeye sahip lazer Switch'lere sahip ve bunlar çok fark yaratıcak şeyler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı