ROG RTX 3070'e 600W yeter mi?

yalnızEngin

Centipat
Daha fazla  
  • R5 3600X.
  • Gigabyte B450M S2H.
  • 2x8 3200MHz.
  • Aerocool 600W 80+ Bronz Saylon.

Bu sisteme ROG 3070 taksam darboğaz dışında bir sorun yaşar mıyım? PSU yeterli midir?

Arkadaşım 3070'de 550W ASUS TUF kullanıyor düşün ASUS TUF ekran kartında. Kaç yıldır sorun yaşamadı. Aerocool PSU zamanında kullandım sorunsuz sıkıntısız kaliteli markayd kasasınıda zamanında kullanmıştımı.
Yayın yapsam ve yüksek oyunları oynasam bir sıkıntı yaşar mıyım?

1080P'de güç kaynağı yeterli gelir ama, 2K yüksek grafikte de sistem restart atabilir.
1080p yüksek grafiklerde oynayacağım 3-4 ay sonra 700w bir psu almayı düşünüyorum

Aerocool önermem hocam daha kaliteli markalara bakabilirsiniz 600-650-700W bakabilirsin sertifikayada dikkat edin :)
Hocam şu an kullanıyorum ekran kartını yenileyeceğim 700w f/p işimi göreceek bir psu önerebilşr misiniz?

Ekran kartı 8+8 pin ama kullandığım psu sadece 8 pin bir sıkıntı olur mu olurs da nasıl halledebilirim

Son düzenleme:
Yerinizde olsam sistemimi en az 750W Gold sertifikalı bir PSU'ya emanet ederdim. (Bütçe dahilinde 650W'da olur.)

1080p yüksek grafiklerde oynayacağım 3-4 ay sonra 700W bir PSU almayı düşünüyorum.

Hocam şu an kullanıyorum ekran kartını yenileyeceğim 700W F/P işimi göreceek bir PSU önerebilşr misiniz?

Ekran kartı 8+8 pin ama kullandığım PSU sadece 8 pin bir sıkıntı olur mu olurs da nasıl halledebilirim?

Hocam benim kullandığım psu da 4+4pin yazıyo internet sayfasında alacağım kart 8+8 pin diyo bir sıkıntı olur mu

Hocam benim kullandığım psu da 4+4pin yazıyo internet sayfasında alacağım kart 8+8 pin diyo bir sıkıntı olur mu
Psu ya artı olarak 8pin takabiliyo muyuz

Yeni konular

Geri
Yukarı