ROG STRIX 5600 XT kaça satılır?

Bir bitmediniz.

Daha yeni PSU, 1650S, Anakart ve eGPU Dock sattım. Hepsi son 1 ay içinde. 1650S'im 3 aylıktı aldığım zaman sıfırı 1800₺ idi. Sattığım zaman 1500'e sattım. Anakart 550 idi 400'e gönderdim. Yani ?

Çok basit, birine aldırıp kargolatır. Zor değil EFT'yi çakıyorsun adam alıyor.
😂😂😂😂Adamı bul gönder kartı. Sana da güvensin eft yapsın. Ben size kart bu fiyata iyi mi dedim sen adami bulup kart göndereceksin neredeyse

Hocam, satan adam istiyor. Alan adamın da araştırması lazım. Her şeyin ederi var. Fırsatçılık hiçbir zaman etik bir şey değildir.

Hocam, satan adam istiyor. Alan adamın da araştırması lazım. Her şeyin ederi var. Fırsatçılık hiçbir zaman etik bir şey değildir.
Hocam bu karttan TR'de 5 tane kalsa ve arkadaş bu fiyatı arttırsa evet fırsatçılık ama ortada böyle bir senaryo yokken fırsatçılık denemez. Serbest piyasada herkes kendi ürününü istediği değere koyabilir. Alan memnun satan memnunken bize iki tarafa da hayırlı olsun demek düşer. :)

😂😂😂😂Adamı bul gönder kartı. Sana da güvensin eft yapsın. Ben size kart bu fiyata iyi mi dedim sen adami bulup kart göndereceksin neredeyse
İçiniz rahat olsun karşı taraf kabul etmiş bu durumu siz de iyi denk getirmişsiniz. :)
Ortada dolandırma gibi bir durum yok yani kendi iradesiyle kabul etmiş.
Banka yolu ile ödeme olacaksa ve kargolayacaksanız, ,ürünü paketleyip fotoğraflayıp video çekip alan kişiye yollayın. Para size gelmeden de kargolamayın. Hasarlı giderse karşıya fotoğraflar ve video delil olur size. Kargolamadan önce atarsınız böyle böyle paketledim gönderiyorum diye.

Ben fırsatçı değilim hocam ekran kartlarına birkaç gün önce zam geldi bu kartı. Vatan haricinde hiçbir yerde yok kart. Onuda gidip alamıyorsun 2 şehirde var sadecekran kartın üretimi yok değil mi şimdi alabileceğimiz bir yerde yok Vatan'ı saymıyorum uzak olduğu için. Bu kartın piyasayı bu saatten sonra ben belirlerim. Elimdeki kart fiyatı bu alacak adam da kartın sifirini bulamiyor benim kartta sıfırdan farksız. Etik olmayan nedir?

Hocam bu karttan TR'de 5 tane kalsa ve arkadaş bu fiyatı arttırsa evet fırsatçılık ama ortada böyle bir senaryo yokken fırsatçılık denemez. Serbest piyasada herkes kendi ürününü istediği değere koyabilir. Alan memnun satan memnunken bize iki tarafa da hayırlı olsun demek düşer. :)

Siz alır mıydınız o paraya eğer ihtiyacınız olsa?
@realmoonlight Adam araştırsaymış. Satıcının umrunda olmamalı. Adam alıyor mu alıyor. Sıkıntı yok.

Hocam demeyin sıfırı daha ucuz falan diye. Satın gitsin.

Duyarsız olacağız o zaman?

İçiniz rahat olsun karşı taraf kabul etmiş bu durumu siz de iyi denk getirmişsiniz. :)
ortada dolandırma gibi bir durum yok yani kendi iradesiyle kabul etmiş.
Banka yolu ile ödeme olacaksa ve kargolayacaksanız, ürünü paketleyip fotoğraflayıp video çekip alan kişiye yollayın. Para size gelmeden de kargolamayın. Hasarlı giderse karşıya fotoğraflar ve video delil olur size. Kargolamadan önce atarsınız böyle böyle paketledim gönderiyorum diye.

Aynı şehirdeyiz hocam buluşacağız AVM'de.

Geri
Yukarı