ROG STRIX 6600 XT 8399 TL

7500'e ROG modeli düşmüyor, yanlış biliyorsunuz ve yazımı okumamamışsınız belli. Oysaki 'piyasa' ve 'model' bazında konuştum.

Nasıl daha iyi açıklar mısın merak ettim? Hem daha çok ısınıyor hem daha pahalı. İnsan gibi indirim paylaşıyoruz ama siz sırf yorum yapmak için yorum yapıyorsunuz.

Nesi kötü? Bundan daha iyi kaç model var ki buna kötü dediniz anlamadım(Daha iyi soğutma sağlayan birkaç model var biliyorum). Fiyat olarak dediyseniz Dual modeli şuan 8000 TL ve arada ki 400 TL ROG model isteyen biri için makul. Bu fiyat bandında XFX modeller var ve kart çok daha iyi.
Neyi yanlış biliyorum hocam? 10 gün önce almadım 7.500 e üzüldüm sonrada. Almadığım gördüğüm karta düşmüyor yanlış biliyorsunuz diyorsunuz.

Neyi yanlış biliyorum hocam? 10 gün önce almadım 7.500 e üzüldüm sonrada. Almadığım gördüğüm karta düşmüyor yanlış biliyorsunuz diyorsunuz.
Hocam mesajımı okuduğunuzdan şüpheliyim. Ben ROG modelini düşmüyor dedim. Hellound gibi modeller düşmüş olabilir o fiyata. Ama şuan düşmüyor. 2 Hafta içinde piyasa çok yükseldi.

Hocam mesajımı okuduğunuzdan şüpheliyim. Ben ROG modelini düşmüyor dedim. Hellound gibi modeller düşmüş olabilir o fiyata. Ama şuan düşmüyor. 2 Hafta içinde piyasa çok yükseldi.
Zaten rog modelini 7.500 e alıp almamak arasında çok gittim geldim. Normalde hiç aklımda olan bir ekran kartı değildi. Aaa rog serisi bide 7.500 e alsam mı acaba diye 3-4 saat düşündüm akşamında fiyatı yükselttiler zaten

Yeni konular

Geri
Yukarı