ROG STRIX B360-G Crossfire özelliği var mı?

Aksel06

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, ROG STRIX B360-G anakartını almayı düşünüyorum. Hem Asus'un sitesinde hem diğer sitelerde baktım hatta yetmedi Asus müşteri hizmetlerini aradım; ancak pek bilgili olduğunu sanmıyorum, biraz havada bıraktı soruyu. Olmadığını söyledi. O halde neden 2 ekran kartı girişi var dedim ona da cevabı yoktu.

Elimde şu an;

MSI RADEON RX 570 ARMOR 8G OC 8GB GDDR5 256bit AMD ekran kartı

İ5 9400F işlemci var.

Elimdeki ekran kartının da Cros fire özelliği var mı yok mu bilmiyorum.

Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar aydınlatırsa çok sevinirim.

Bilgim olmadığı için soruyorum, bu durumda neden iki ekran kartı var hocam? Nasıl kullanabilirim iki ekran kartı çıkışını. Bir de ekran kartının cros fire özelliği var mı?

Ekran kartının var diye biliyorum. O ikinci slot ise örneğin ses kartı takmak için. 😀👍

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-01-27-14-15-51-130.jpeg
    Screenshot_2021-01-27-14-15-51-130.jpeg
    98,3 KB · Görüntüleme: 29
En net bilgiler için üreticinin destek sayfasında kullanım kitapçığına bakın lütfen.
ROG STRIX B360-G GAMING | ROG Strix | Gaming Anakartlar|ROG - Republic of Gamers|ROG Türkiye (asus.com)
E13783_ROG_STRIX_B360-G_GAMING_UM_WEB.PDF (asus.com)

Ürün Crossfire destekliyor, yalnız iki sıkıntın var. İlki ikinci kartın X4 modunda çalışacak olması, diğeri ise kartlar çok yakın olacağından Throotle uyarısı.
1611762188586.png

Yani mantıklı mı, bence değil. Crossfire ikinci kartı tam kullanamadığı gibi X4 olacak bir de.

En net bilgiler için üreticinin destek sayfasında kullanım kitapçığına bakın lütfen.
ROG STRIX B360-G GAMING | ROG Strix | Gaming Anakartlar|ROG - Republic of Gamers|ROG Türkiye (asus.com)
E13783_ROG_STRIX_B360-G_GAMING_UM_WEB.PDF (asus.com)

Ürün Crossfire destekliyor, yalnız iki sıkıntın var. İlki ikinci kartın X4 modunda çalışacak olması, diğeri ise kartlar çok yakın olacağından Throotle uyarısı.
Eki Görüntüle 855050

Yani mantıklı mı, bence değil. Crossfire ikinci kartı tam kullanamadığı gibi X4 olacak bir de.

Gerçekten işe yarar bir açıklama oldu, çok teşekkür ederim. Bu durumda crossfire kullanmam.

Yeni konular

Geri
Yukarı