ROG STRIX G15 G513RM Restore bölümünü aktif etme

iNeonDragon

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayar sistemimde bir hata oldu ve sistem açılmadı. Galiba Windows çöktü. Bende format attım. Ama ASUS'un kullandığım programları ve özellikleri vardı. Onları geri yükleyemedim. Bilgisayarın içindeki sistemle beraber gelmişti onlar. Ayrıca amoury crate içinde de güzel özellikler vardı işte bataryaya geçince ekranın Hz hızını düşürme falan. Onları da ekleyemedim. Format atarken restore bölümü vardı. Ben o bölümü silmedim bilerek. Muhtemelen içinde ASUS programların ve özellikleri kurulu olduğu Windows 11 var o bölümde. İnternetten aradığımda ASUS bu bilgisayar için "Windows'ta başlat'a tıklayın, ardından güç seçeneğine tıklayın, ardından yeniden başlat seçeneğine tıklarken Shift tuşunu basılı tutun. Bilgisayarınız kapanacak ve açıldığında winre ekranına geçecektir. Winre ekranındayken, MyASUS'in Winre'yi seçin." diye yazmış ama galiba oda Windows içinde bir özellik olduğu için bu sistemde görünmüyor.
Biraz uzattım ama olayı tam anlattım galiba. Şimdi sorum şu o bölümü ben nasıl aktif edip ASUS programları kurulu olan Windows 11'i yükleyebilirim. Ektede restore bölümünü gösterdim. Yani silmedim duruyor ama oraya erişmem lazım bir şekilde. Yardımınız için şimdiden teşekkürler.
Tam laptop modeli: ASUS ROG STRIX G15 G513RM.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    54,4 KB · Görüntüleme: 40
Son düzenleyen: Moderatör:
Konuda belirtmişsiniz, gözümden kaçmış, isterseniz uygulama ve sürücüleri yeniden kurabilirsiniz.
Denedim ama bulamadım. Mesela Armoury Crate üzerinde Dinamik Ekran diye birşey vardı. Bataryaya geçince ekran hızını 165den 60 kareye çekiyordu. Aradım uğraştım ama ekleyemedim bulamadım. Galiba o sisteme özel eklenmiş şeylerdi bunlar. O yüzden dönmek istiyorum o sisteme

Yeni konular

Geri
Yukarı