ROG STRIX LC 360 sıvı soğutma ARGB mi?

• Konuyu başlatan Üye 247830
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 203
Ü

Üye 247830

Ziyaretçi
Merhaba.
ROG STRIX LC II 360 sıvı soğutma alacağım bir yerde uygun buldum fanları RGB mi diye sordum onlar da distribütöre sordular evet denildi. Ürünü almaya gittim kutuda ARGB model yazmıyor ama arka etiketinde 3×12cm RGB fan yazıyor. Normalde aynı ürünün ARGB modeli var iki linki de aşağı bırakıyorum. ASUS'u arayıp seri numarası vererek sordum fanlar RGB mi değil mi bilgi veremediler. Bu ürünün fanları nasıl nereden anlayacağım?
Ürün görsellerini ekledim siz de bakar mısınız?

Normalde baktığım ürün: ROG STRIX LC 360 | Cooling | ROG Global

Kutusunda ARGB diye bekirtilen aynı model RGB fan ürün sitede böyle görünüyor.

20231102_131952.jpg

Dosya Ekleri

• 20231102_131957.jpg
    20231102_131957.jpg
    154,6 KB · Görüntüleme: 19
Son düzenleyen: Moderatör:
Resimdeki ARGB gözüküyor. Genelde yeni modeller ARGB.

Evet hocam. Resimdeki kutuda 3XARGB Fan yazıyor. RGB'nin adreslenebilir hali.

Fotoğraftaki ürünü son karar olarak aldım. Daha fazla kafa yormak istemedim fiyatlar ve stoklar hızlı değişebiliyor.
Kafa karışıklığı şundan kaynaklandı, ben zaten ürünü ARGB yok diye biliyorum ama satıcı ürün başlığına ARGB yazmış kendisine sorduğumda da distribütör ARGB olduğunu söylüyor dedi. Arkasında da 3x12 cm ARGB fan yazınca şansımı deneyim belki gerçekten ARGB'dir dedim ama değil. ASUS'a geri bildirim kaydı yolladım neden böyle yazıyormuş kutuda cevap bekliyorum. :)

Resimdeki kutuda yazan ARGB. Ne gelir bilemiyoruz ama kutuda yazan ARGB. Burada resime göre konuşabiliriz.

Resimdeki kutuda yazan ARGB. Ne gelir bilemiyoruz ama kutuda yazan ARGB. Burada resme göre konuşabiliriz.

Kutuda böyle bir ibare yer alması ASUS'un kabahati bence. Bunu açıklamalarını istedim zaten. Ürün başlığına ARGB yazılması da satıcının kabahati. Bilmeyerek satın almadım başka bir yerde 50TL daha uygundu ama onu da riske ederek bunu alıp bir şansımı denemek istedim. En azından ürünü görerek aldım.

Bu konuyla ilgili ASUS'tan e-mail geldi. Tam olarak anlayamadım ne demek istiyor sizce? Fanlara baktığımda sadece üç pinli standart fan soketi görünüyor fanlar siyah renk. Aklım almadı bu işi.
Bu arada Anakart ROG STRIX Z790-E olacak muhtemelen.

[OB] ROG Component ROG STRIX LC II 360; ASUS Service No = E231100Xxxxx-0001

Talebiniz ile ilgili gerekli inceleme sağlanmıştır.

Bu modeldeki fanlar ARGB özelliğine sahiptir. Kullanabilmeniz için anakartında ARGB soketi olması gerekmektedir. Düz RGB bağlantısına sahip değildir.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı