ROG STRIX RX580 mi yoksa XFX Radeon 5700XT mi?

3RKAN

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,
İkinci el ekran kartı alacağım ikisi de temiz içi açılmamış oyun için kullanılmış kartlar. Sorum şu bütçem ancak bu ikisine yetiyor bir yanda ROG STRIX RX580 8 GB 3 fanlı model var diğer yanda XFX'in tek fanlı özel Radeon serisi 5700XT'si var ikisi de aynı fiyat hangisini almalıyım?

Dosya Ekleri

• images (10).jpeg
    images (10).jpeg
    37,2 KB · Görüntüleme: 15
  • 7146-top.small.jpg
    7146-top.small.jpg
    4,3 KB · Görüntüleme: 14
5700XT çok daha güçlü. Onu almalısınız. Tek fanlı olması çok ısınacağı anlamına gelmiyor. XFX serisi çok serin çalışan bir model.

Çok teşekkür ederim. Bu cevaplar çok faydalı oldu benim için. Sistemi sıfırdan kurdum Ryzen 5 5600X işlemci aldım. İyi bir ekran kartı istiyordum çok sağ olun.

Arkadaşlar merhaba,
İkinci el ekran kartı alacağım ikisi de temiz içi açılmamış oyun için kullanılmış kartlar. Sorum şu bütçem ancak bu ikisine yetiyor bir yanda ROG STRIX RX580 8 GB 3 fanlı model var diğer yanda XFX'in tek fanlı özel Radeon serisi 5700XT'si var ikisi de aynı fiyat hangisini almalıyım?
5700xt kaça buldun?

Çok makul bir fiyata tanıdık bir arkadaştan buldum kutu yok 2 hafta mining yapıldı diyor. RX580'de kutulu bayağı temiz. Bütçe 2750 arkadaşlar biraz düşük.

Çok makul bir fiyata tanıdık bir arkadaştan buldum kutu yok 2 hafta mining yapıldı diyor. RX580'de kutulu bayağı temiz. Bütçe 2750 arkadaşlar biraz düşük.

Kardeş RX580 tonla mining yapılmıştır 10 kez parasını çıkarmıştır herhangi bir RX580'e 1500'den fazla verilmez. 5700XT iyi kart ama al onu.

Geri
Yukarı