ROG STRIX Scope NX Red nasıldır?

Hocam aldım klavyeyi, malzeme kalitesi hissiyatı ve switchleri resmen pürüzsüz. Ama beklediğimden sesli bir klavye olduğu ve gerçekten üzülerek söylüyorum rezil, bilgisayarı yoran ve düzgün çalışmayan bir yazılımı olduğu için geri iade ettim. İnternetteki araştırınca bulabileceğiniz sorunlarını göze alarak logitech g815 aldım 2 aydır gayet mutluyum.

Asus konusunda da ses sorun değilse( tabii ki bluw switchler ve razer greenler gibi sesli değil ama tok ve yüksek bir sese sahip, özellikle geceleri odanızda tek değilseniz rahatsız edebilir), yazılımı da yüklemeden veya onu göze alarak kullanacaksanız gayet kaliteli ve alınabilir bir klavye. Açıkçası biraz üzülmüştüm iade ederken ama maalesef benim beklentilerimde olan olumsuzluklar oluşturdu. Bu arada indirimde yakalarsanız rx modelini almanızı öneririm hem su ve toz geçirmez hem de switchi daha da pürüzsüz
Yazılım zulmüne alıştım Steelseries klavye ve Asus fareden sonra. Birkaç tane sıfır ürünün ikinci el ilanını görünce bir sorunu vardır diye düşündüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı