ROG STRIX Scope TKL Deluxe Cherry MX Red Switch vs Gamepower Sense RGB Wireless

YEKeren

Femtopat
Daha fazla  

Bluetooth benim için önemli değişken ama Gamepower markasına pek güvenemedim. ASUS marka klavye ise metal ve alt RGB desteği çok hoşuma gitti. Sizce hangisi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Bluetooth benim için önemli değişken ama Gamepower markasına pek güvenemedim. ASUS marka klavye ise metal ve alt RGB desteği çok hoşuma gitti. Sizce hangisi?
Asus derim ama başka alternatiflerde var.

0-3200 TL 3500'e zorlayabilirim bilindik markalar olursa ve Bluetooth desteği olan klavyeler seçerseniz iyi olur.

Hocam Gamepower'a bulaşmayın derim eğer ki bu iki ihtimalden birini alacaksanız ASUS'u alın derim.

Neden Gamepower markasını önermiyorlar bir bilginiz var mı?
Hocam ileriki zamanlarda yay sesi yapabiliyor ve bu çok sesli olup rahatsız ediyor. Çıkarttıkları ürünler Çin malı olup kısa sürede bozulma vs. sıkıntılar yaratıyor.

Neden Gamepower markasını önermiyorlar bir bilginiz var mı?
Ürünleri kaliteli olmuyor , klavye benim işim değil lakin, kulaklıkları ve mouseleri rezalet.
Şunlar çok tavsiye ediliyor

Hocam ileriki zamanlarda yay sesi yapabiliyor ve bu çok sesli olup rahatsız ediyor. Çıkarttıkları ürünler Çin malı olup kısa sürede bozulma vs. sıkıntılar yaratıyor.

Ona göre değerlendireceğim hocam.

Ürünleri kaliteli olmuyor, klavye benim işim değil lakin, kulaklıkları ve fareleri rezalet.
Şunlar çok tavsiye ediliyor.

Peki sizce ROG STRIX Scope TKL Deluxe Cherry MX Red Switch Türkçe RGB Mekanik Gaming Klavye Fiyatı ve Özellikleri bu ürün nasıl.

Geri
Yukarı