ROG SWIFT PG278Q Mİ MG278Q Gaming Monitor MÜ ?

Hangisi?

• MG278Q Gaming Monitor

Oy: 7 77,8%
  • ROG SWIFT PG278Q

Oy: 2 22,2%

• Oy verenlerin toplamı
    9

AnTİ_DoTE

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.

Kısa bir sorum olucaktı. Yakın zamanda monitör almayı hatta kasa ile beraber dizip almayı düşünüyorum ve her şeyi anlamaya çalışıyorum. Bu yüzden soruyorum.
Oyun odaklı bir monitör alıcam. CS-GO falan oynamıyorum fakat oynamayı düşünebilirim. FPS, mmorg gibi oyunlar oynuyorum. Warface, PlanetSide, Metin2 gibi ... Ama alıcağım monitörü en çok bu oyun için almayı düşünüyorum. Oyunun adı DARKORBİT.

Sizce bu tip oyunlarda özelliklede darkorbit yazan oyun için hangi monitörü önerirsiniz. Bunlar satışa çıktığı an almayı düşünüyorum. Ama anlayıp bilip almak boşa para vermekten iyidir o yüzden lütfen hayali sistem ve monitör gibi yorumlar yapmayın hayali olan birşey yok. Forumunuz gerçekten çok güzel fakat bu hayali sistem düşmanlığı nedir anlayamadım.

ROG SWİFT biraz pahalı gibi geldi mg278q da aynı özellikteyken rog swift e o kadar para dökmeye değer mi ?

Sistemim iki monitörüde kaldırıyor tavsiyeniz hangisi ?

Neyse hangi monitörü tavsiye edersiniz:
ROG SWIFT PG278Q

ROG SWIFT PG278Q - Genel Bakış
MG278Q Gaming Monitor

MG278Q Gaming Monitor - Genel Bakış

Birde ek olarak sorim oyun için 4k gerekli mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Rog Swift GSYNC olduğundan Nvidia kartlar ile daha iyi. Buna karşılık MG278Q FREESYNC olduğundan AMD kartlar ile daha iyi. Ekran kartın ne ise ona göre tercihte bulunman gerekir. 4k için şahsi fikrim daha erken en az 2 yıl lazım hem hesaplı hem daha akıcı oyun performansı elde etmek için. Şu an üst seviye ekran kartları ile SLI CF yapman yani baya bir para harcaman lazım 4k ile akıcı oyun performansı için.

Rog Swift GSYNC olduğundan Nvidia kartlar ile daha iyi. Buna karşılık MG278Q FREESYNC olduğundan AMD kartlar ile daha iyi. Ekran kartın ne ise ona göre tercihte bulunman gerekir. 4k için şahsi fikrim daha erken en az 2 yıl lazım hem hesaplı hem daha akıcı oyun performansı elde etmek için. Şu an üst seviye ekran kartları ile SLI CF yapman yani baya bir para harcaman lazım 4k ile akıcı oyun performansı için.

GTX 970 ekran kartım var. ROG çok pahalı nvidia ekran kartıyla MG278Q ile rahat oyun oynayamazmıyım ?

Rahat oyun oynamakla ilgili değil, ikisi ile de rahat oyun oynarsınız. Ekran kartınız NVIDIA chipsetli olduğu için G-SYNC özelliği olan modeli almanız mantık çerçevesinde daha uygun olur. Sadece bu özellikler monitör fiyatlarını +1000TL arttırıyor doğal olarak kullanmanızda fayda var...

Merhaba arkadaşlar.

Kısa bir sorum olucaktı. Yakın zamanda monitör almayı hatta kasa ile beraber dizip almayı düşünüyorum ve her şeyi anlamaya çalışıyorum. Bu yüzden soruyorum.
Oyun odaklı bir monitör alıcam. CS-GO falan oynamıyorum fakat oynamayı düşünebilirim. FPS, mmorg gibi oyunlar oynuyorum. Warface, PlanetSide, Metin2 gibi ... Ama alıcağım monitörü en çok bu oyun için almayı düşünüyorum. Oyunun adı DARKORBİT.

Sizce bu tip oyunlarda özelliklede darkorbit yazan oyun için hangi monitörü önerirsiniz. Bunlar satışa çıktığı an almayı düşünüyorum. Ama anlayıp bilip almak boşa para vermekten iyidir o yüzden lütfen hayali sistem ve monitör gibi yorumlar yapmayın hayali olan birşey yok. Forumunuz gerçekten çok güzel fakat bu hayali sistem düşmanlığı nedir anlayamadım.

ROG SWİFT biraz pahalı gibi geldi mg278q da aynı özellikteyken rog swift e o kadar para dökmeye değer mi ?

Sistemim iki monitörüde kaldırıyor tavsiyeniz hangisi ?

Neyse hangi monitörü tavsiye edersiniz:
ROG SWIFT PG278Q

ROG SWIFT PG278Q - Genel Bakış
MG278Q Gaming Monitor

MG278Q Gaming Monitor - Genel Bakış

Birde ek olarak sorim oyun için 4k gerekli mi ?
Bence AOC G2460PQ al. Full HD 1 ms 144 Hz olarak kullanırsın, biraz daha ucuz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı