ROG Zephyrus G14 vs MacBook Air 16 GB

En fazla oynadığım oyunlar Wot ve Smite gibi online oyunlar onları da eski masa üstümde oynayabiliyor sayılırım.
Piyasadaki hiçbir cihaz M1'in verimliliği ile yarışamıyor. ARM'ın getirdiği bir avantaj bu. Programlarınız ve oyunlarınız Mac destekliyorsa gözünüz kapalı alın. En kötü oyunları Parallels ile halledersiniz.
Ayrıca ek olarak şunu söyleyeyim Mac'in depolamasını arttırmak yerine harici SSD alın daha ekonomik oluyor.

Benim sistemimde berbat bir şekilde çalışıyor. Tüm ayarlar en düşükte 1680x1050 çözünürlüğünde Dust II de 60 FPS göremiyorum. Ayarlarınızı atabilir misiniz bir de sizin ayarlarınız ile deneyeyim.
Hocam ben kendim kullanmıyorum M1 ancak oynayanlar 1440x900'de 80-90 FPS'de oynuyor. Bende Intel versiyon var o da aynı şekilde performans verse de ciddi droplae oluyor.

MacBook alınabilir. Aceleniz yoksa iki hafta beklerseniz yeni M1X işlemcili MacBook'ların duyurulması bekleniyor. Bütçeniz yetmeyebilir ama belki MBA'ya indirim gelir ne olacağı bilinmez sonuçta.
Ben araştırdım, sadece senden duydum 2 hafta sonra duyurulacağını.
IPhone 13 tanıtılacakmış 14 Eylül'de. Boşuna beklemeyeyim, cidden biliyor musun?

Yeni konular

Geri
Yukarı