Rogue-Like oyun tavsiyesi

396162

Hectopat
Arkada müzik veya podcast dinlerken oynanacak oyun önerir misiniz? Forza Horizon, FIFA oynuyorum ama artık sarmamaya başladı yeni oyun arıyorum. Öldükten sonra en baştan başladığımız bir tür vardı ismini hatırlamıyorum ama o tarz önerebilirsiniz hoşuma gider gibi geliyor.

Arkada müzik veya podcast dinlerken oynanacak oyun önerir misiniz? Forza Horizon, FIFA oynuyorum ama artık sarmamaya başladı yeni oyun arıyorum. Öldükten sonra en baştan başladığımız bir tür vardı ismini hatırlamıyorum ama o tarz önerebilirsiniz hoşuma gider gibi geliyor.
Dead-Cells, Hades, Deathloop, Returnal. Zor oyun olduğu için önermedim ama Sifu da olabilir.

Başlığı moderatör düzeltmiş her türden oyun önerebilirsiniz önemli olan müzik, podcast dinlerken oynanabilmesi.

Realm of The Mad God.

Oynaması ücretsizmiş direkt indirdim :)

Önerdiğim oyunlar hala istediğini karşılıyor. Hatta zor da seviyorsan dediğim gibi Sifu'ya bak.

Dead Cells, Hades'i oynayacağım benim de listemdeydi bu ikisi. Diğer oyunlar sanki biraz daha fazla odak gerektiriyor gibi geliyor onları oynarken arkada konuşan kişinin konuşmasını takip edemem gibi.

Oynaması ücretsizmiş direkt indirdim :)

Dead Cells, Hades'i oynayacağım benim de listemdeydi bu ikisi. Diğer oyunlar sanki biraz daha fazla odak gerektiriyor gibi geliyor onları oynarken arkada konuşan kişinin konuşmasını takip edemem gibi.
Evet, Sifu biraz odak gerektiriyor. Vampire Survivors'a da bakmanızı öneririm bu arada.

Geri
Yukarı