Rol Bilişim'den masaüstü sistem alınır mı?

MamiProLite

Femtopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle selamünaleyküm abiler. Bugün Instagram'da karşıma bir sayfa çıktı bayağı uygun fiyata masaüstü bilgisayar satıyorlar. Adresleri de var numarası da, fakat güvenemedim. Çünkü 5.500 Türk lirasına bilgisayar satıyorlar. Sizce alınır mı?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-03-09-19-13-05-987_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2024-03-09-19-13-05-987_com.instagram.android.jpg
    40,9 KB · Görüntüleme: 40
  • Screenshot_2024-03-09-19-12-31-804_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2024-03-09-19-12-31-804_com.instagram.android.jpg
    42,7 KB · Görüntüleme: 46
Hocam bu bilgisayarın işlemcisi 13 yıllık, ekran kartı 10 yıllık diğer parçaların markası bile yok. Eğer evde bilgisayar dursun diye almıyorsanız böyle bir sistem almanın hiçbir manası yok çünkü doğru dürüst hiçbir şeyde kullanmazsınız ha zaten bu kafayla alıyorsanız da gidip 5000₺'ye düzgün bir tablet almanız çok daha mantıklı.

Hocam bu bilgisayarın işlemcisi 13 yıllık, ekran kartı 10 yıllık diğer parçaların markası bile yok. Eğer evde bilgisayar dursun diye almıyorsanız böyle bir sistem almanın hiçbir manası yok çünkü doğru dürüst hiçbir şeyde kullanmazsınız ha zaten bu kafayla alıyorsanız da gidip 5000₺'ye düzgün bir tablet almanız çok daha mantıklı.

Ya aslında pek kullanmak için değil sadece MC 1.16 veya Valorant'a girmek için istiyorum pek kullanmayacağım zaten Instagram hesaplarında bilgisayarlarının Valorant vb oyunları açtığını gösteriyor.

Hocam selamlar rol bilişim kurucusu olarak olarak kesinlikle güveniliriz web sitemizde ya da Instagram adresimizdeki numaralardan ulaşıp güven konusu için kapıda ödeme elden teslim gibi konularda yardımcı olabiliriz eğer cihazın fiyatı pahalı geldiyse sizlere özel sıfır veya ikinci el çözümler sunabiliriz :)

Açar ama 2 hafta sonra parçalar bozulabilir de.
Ya aslında pek kullanmak için değil sadece MC 1.16 veya Valorant'a girmek için istiyorum pek kullanmayacağım zaten Instagram hesaplarında bilgisayarlarının Valorant vb oyunları açtığını gösteriyor.
hocam sorunsuzca açar 2 yıl boyunca parçalar garantili

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı