Rol yapma oyunu önerisi

White dragon

Hectopat
Yer
Isparta
Daha fazla  
Stardew Valley adlı oyundan keyif almayı denesem de hiç keyif alamıyorum. Aynı şekilde Undartale'den de alamıyorum. Halbuki oyunlar çok güzel deniyor. Sanırım ben roleplay oyunlarını sevmiyorum ama oynamak istiyorum. Keyif almak için bir öneriniz var mı?

Son düzenleme:
Peki ama ben bu oyuna para verdim (Stardew Valley) 2 saati geçtiği için iadede kabul edilmiyor. Ben bu oyunu nasıl oynamalıyım.

Başlıkla alakası yok konununun moderatör düzenlemiş. Normalde nasıl keyif alırımdı.

Stardew Valley adlı oyundan keyif almayı denesem de hiç keyif alamıyorum. Aynı şekilde Undartale'den de alamıyorum. Halbuki oyunlar çok güzel deniyor. Sanırım ben roleplay oyunlarını sevmiyorum ama oynamak istiyorum. Keyif almak için bir öneriniz var mı?

Garry's Mod öneririm Dark RP hogwarts RP vesaire keyifli bir oyun onun dışında sisteminiz varsa FiveM oynayabilirsiniz.

RP olarak neyden kastettiğinizi bilmiyorum fakat FiveM RP, MTA RP veya SA:MP RP önerebilirim.FiveM GTA 5'in içerisinde gerçek insanlarla sesli bir şekilde rol yaptığınız bir eklenti.MTA aynı şekilde fakat GTA San Andreas'ta MTA'da hem sesli hem yazılı RP var scriptleri yani sistemleri daha güzel fakat rolleri SA:MP'a göre biraz daha kaltesiz.SA:MP ise tamamen yazılı kaliteli rollerin döndüğü fakat sistemlerin MTA'da ki kadar gelişmemiş olduğu platform.

Divinity Original Sin serisi, Baldur's Gate serisi, Mass Effect serisi, The Elder Scrolls serisi.

Rol yapma deneyimleri için yukarıdaki oyunlara yönelmelisin. Senin oynadığın oyunlar daha çok sim türünde.

Geri
Yukarı