Rollercoin güvenli midir?

Kzylx1

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar rollercoin diye bir site var sanal mining yapıyormuş. Bu sitenin herhangi bir zararı var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yatırımsız vakit kaybından bir farkı yok. Zararı da yok.
kanka sabırsız insanların sonu o vakit kaybı. ben 2 yıldır oynuyorum yeni para kazanmaya başladım ve 1 tl yatırmadım. şuan aylık gelirim 660 tl ordan ve oyun oynamıyorum kendi kendine geliyor. ki ilk zamanlarda çektiklerimi keşke bozmasaydım deli gibi doge coin çektim hepsini bozdum bozmasaydım belki 20 bin tl ye yakın param olcaktı

kanka sabırsız insanların sonu o vakit kaybı. ben 2 yıldır oynuyorum yeni para kazanmaya başladım ve 1 tl yatırmadım. şuan aylık gelirim 660 tl ordan ve oyun oynamıyorum kendi kendine geliyor. ki ilk zamanlarda çektiklerimi keşke bozmasaydım deli gibi doge coin çektim hepsini bozdum bozmasaydım belki 20 bin tl ye yakın param olcaktı
Ben de aynı şekilde ilerledim ve sağlam para kazanma seviyesindeyim. sabirliolankazanir.com :D

1663533790073.png

daha fazla kasman lazım dostum

Reis hayla hayattaysan ne haldesin su an 😃

Yeni konular

Geri
Yukarı