Rollercoin ile para kazanmak

Benim de şu an 560k th var ama her gün oynuyorum bırakmıyorum. Bugün biraz az oynadım 3K falan düşmüştü. Biraz zor açıkçası.

Boşuna uğraşmayın kayıt olalı 1 hafta olmadı daha dün 16k küsur TH vardı şimdi 2600 olmuş. 1 hafta değiş her gün düşüyor güç. Zamanınızı boşuna harcamayın.

Boşuna uğraşmayın kayıt olalı 1 hafta olmadı daha dün 16k küsur TH vardı şimdi 2600 olmuş. 1 hafta değiş her gün düşüyor güç. Zamanınızı boşuna harcamayın.
Hocam galiba 60 oyun oynamak gibi bir şey vardı, o zaman gücünüz azalmıyor galiba(tam bilmiyorum). Bu arada benim de gücüm 10 TH azalmış.

Oyun oynadıkça size bilgisayar veriyor, bilgisayarınız ne kadar iyiyse oynayıp aldığınız gücün süresi o kadar uzun sürüyor. İlk bilgisayarla oynadığınızda kazandığınız güç 24 saat kalıyor, oyun oynadıkça bilgisayar veriyor ve gücün sizde kalma süresi 3 gün, 5 gün, 7 gün şeklinde uzuyor 7 günden daha fazla durabiliyor mu bilmiyorum.

SAT birimi ile satılan minerları almak mantıklı mı? Gh/s ile th/s arasında nasıl bir fark var?

Sat birimi ile satılan minerları almak mantıklı mı? Gh/s ile th/s arasında nasıl bir fark var?

1 kh / S, saniyede 1.000 (bin) Karma.
1 mh / S, saniyede 1.000. 000 (bir milyon) Karma'dır.
1 gh / S, saniyede 1.000. 000. 000 (bir milyar) Karma'dır.
1 th / S, saniyede 1.000. 000. 000. 000 (bir trilyon) Karma'dır.
1 ph / S, saniyede 1.000. 000. 000. 000. 000 (bir katrilyon) Karma'dır.
1 eh / S, saniyede 1.000. 000. 000. 000. 000. 000 (bir quintilyon) Karma'dır.

Oyunu bilgisayardan oynayınca elektrik masrafı gibi olaylar var mı? Uzun süredir oynayanlar yazabilir mi?

Biraz geç olacak hocam ama ben 3 gündür oynuyorum 130 th ye gelince oyuna girmedim daha demin girdiğimde ise paramın arttığını gördüm yani oyuna girmeden de kasabiliyorsunuz sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı