ROM atılırsa telefon brick olur mu?

fearless48

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar video bu. Bu şekilde ROM yüklemeye kalksam brick olur mu? Ve Bootloader kilidi kapalı olacağı için eğer brick olursa ROM atamam. Ve garanti bozulur mu?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şimdi durum nedir bilmiyorum ama Ace kullanıyordum çok yükledim. Brick olduğunda orijinal sistemi tekrar yükleyip düzeltiyordum. Şimdi de böyle oluyor mu bilgim yok dediğim gibi.

Şimdi durum nedir bilmiyorum ama Ace kullanıyordum çok yükledim. Brick olduğunda orijinal sistemi tekrar yükleyip düzeltiyordum. Şimdi de böyle oluyor mu bilgim yok dediğim gibi.
Telefonu bir şekilde kandırıyorsun güncelleme yerine ROM dosyası yüklüyor. Brick olma ihtimali az da olsa var. Ondan korkum yok ama Bootloader kilidi kapalı olacağı için brick olursa ROM'da atamam.

Videodaki yöntemi hem kendi telefonuma hem de kardeşimin telefonunda uyguladım. Hatta kardeşimin telefonundan Çin Romuna geçip geri Global'e döndüm. Hiçbir sorunla karşılaşmadım. Doğru dosyayı flashlarsan hiçbir sıkıntı olmaz..

Bootloader kilidini açamıyor musunuz?

Videodaki yöntemi hem kendi telefonuma hem de kardeşimin telefonunda uyguladım. Hatta kardeşimin telefonundan Çin Romuna geçip geri Global'e döndüm. Hiçbir sorunla karşılaşmadım. Doğru dosyayı flashlarsan hiçbir sıkıntı olmaz..
Flashlamak ne demek bu tür terimleri bilmiyorum da?
Bootloader kilidini açamıyor musunuz?
Açarsam garanti devre dışı kalıyor.

Geri
Yukarı