ROM İşlerini Bırak(ama)mak

Makaleler
18
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Beni çoğu kişi android delisi olarak tanır ve G2'ye neler yaptığımı bilir. :D G2 artık dayanamadı ve şarj olmamaya başladı. İlk servise verdiğimde batarya değişti ve bir kaç gün sonra yine olmadı. Sonra tekrar yolladım ve kalibre edildi dedi verdiler yine olmadı. Şimdi ise değişim talep ettim. Artık ROM işlerini bırakayım diyorum, ne dersiniz?

@BilgisayarKurdu Hala burdaysan sende de G2 vardı, sende durumlar nasıl? :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Seni tanımam ama böyle bir konu açtığına göre büyük bir ROM hayranı olmalısın. Ben de öyleyim. Hatta kendi apklerimi ve kendi romlarımı kendim düzenlemişliğim var. Ancak birzaman sonra sıkmaya başlıyor bence. Yani harcadığın zamana deymiyor hiçbirisi. Yani bir telefon için o kadar zaman ayırmayı gereksiz görüyorum artık. Telefon nasılsa öyle kalsın performanslı olsun. Başına birşey geldiğinde sıkıntı çıkarmasın yeter. Zaten neredeyse herkesin pc si var. Ve pc de oyun oynuyoruz vs. Telefon o kadar abartılacak birşey değil diye düşünüyorum. Sen bilirsin.

Etiketlemişsin ancak bildirim gelmedi bana, tesadüfen gördüm :) O telefonu gerçekten çok bızıkladın :)
Ben zaten stok ROM harici bir yazılım yüklemiyorum genelde. Şuan en güncel stok ROM'u kullanıyorum.
Telefonu yıllardır sorunsuz kullanıyorum, şarjı halen daha oldukça iyi sayılır. Zaten telefonu sadece müzik dinlemek ve lazım olduğunda Wattsap'dan mesajlaşmak için kullanıyorum.

Benim gibi bir genç için 4.4.2 bile gayet yeterli aslında. Bundan sonra telefon alacak olursam yalnızca görüntüsüne, şarjına ve ses yongasının kalitesine bakarım. ROM ile de uğraşmam, çünkü benim gibi birinin ihtiyacı yok. En güncel stok ROM'u yükle kullan derim.

Etiketlemişsin ancak bildirim gelmedi bana, tesadüfen gördüm :) O telefonu gerçekten çok bızıkladın :)
Ben zaten stok ROM harici bir yazılım yüklemiyorum genelde. Şuan en güncel stok ROM'u kullanıyorum.
Telefonu yıllardır sorunsuz kullanıyorum, şarjı halen daha oldukça iyi sayılır. Zaten telefonu sadece müzik dinlemek ve lazım olduğunda Wattsap'dan mesajlaşmak için kullanıyorum.

Benim gibi bir genç için 4.4.2 bile gayet yeterli aslında. Bundan sonra telefon alacak olursam yalnızca görüntüsüne, şarjına ve ses yongasının kalitesine bakarım. ROM ile de uğraşmam, çünkü benim gibi birinin ihtiyacı yok. En güncel stok ROM'u yükle kullan derim.

Gelsin de RR'nin 6.0.1 ROM'u çıkmış, onu denemeden uyuyamam. :D Ne yapayım abi merak hep bunlar.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı