Roman Reigns rekor kırdı!

Eskiden izliyordum da bu konuya görünce yazasım geldi. Universal championship ne oluyor? En değerli kemeri mi elinde bulunduruyor? 402 günlük CM Punk'ın bir serisi vardı kemeri kaybetmeden geçirdiği. Orada kaldım ben 7-8 sene geçmiştir herhalde üstünden :D

Punk'ın kemeri WWE şampiyonluğuydu 2011-2013 yılları arasında.
Sonrasında sanırım Rock kemeri kazanmıştı o zamanlar Punk ile Vince arasında fena diyaloglar oluyordu.
O zamanki Punk ile geçen gün Royal Rumble 2024 de ki Punk'a baktım da adam öyle böyle yaşlanmamış. :/
Sakatlandı zaten yazık oldu.
Romandaki kemer ise 2016 yılında çıkan Universal Kemeri ve şu anda en ulaşılamaz kemer çünkü Roman Regins 2020 Ağustos ayından beri kemerin sahibi ve neredeyse herkesle maç yapıp ağır şekilde alt etti.
Edge ve Danial Bryan'ı bildiğin tost yaparak tuş etmişti.
Bu kemeri almaya yelteneni çok pis eziyor.
Ayrıca 2022 Nisan ayından beri Wwe kemeri de Roman Regins'de.
En son baktılar adam 2 kemeride bırakmıyor yeni World Heavweight kemerini sundular onu Raw için ayırdılar.

Bloodline bana yaramadı ve ben The Big Dog'cuyum. :D 2015 gibi herkes nefret ederdi Roman'dan ben sabah akşam Roman diye gezerdim etrafta şimdi tam tersi oldu ben artık sevmiyorum adamı bu önüne geleni tekleme muhabbeti bence sadece Brock'a yakışıyordu. Yine de Fiend'ı teklediği maç güzel bir orgazm yaşamadım değil. :D

Kesinlikle o zamanlar da çok iyiydi ben 2014 yılından beri fena Roman fanıyım. :D
The Shield zaten başlı başına şaheserdi.

Geri
Yukarı