Romantik anime önerisi

Popüler olanları zaten arkadaşlar yazacaklardır. Yüzlerce anime izlemiş birisi olarak çok hatırlanmayanlara değinmek istiyorum:

Guilty crown: zamanında insanların dilinden düşmeyen çok güzide bir animeydi. Nedendir bilinmez günümüzde kimse hatırlamıyor. İnsanın içini kıpır kıpır eden çok tatlı bir anime.
I want to eat your pancreas: içerisinde dram barındıran bir filmdir peçete gözetiminde izleyiniz.
Your lie in april: beni dram müptezeli eden yapımdır. Spoiler vermeden nasıl açıklarım bilemiyorum.
Sangatsu no lion: Romantizm çok yok ama dram ile başlayıp animenin sonunda sizi tontiş tontiş çizim ve anlatımlarını alet ederek mutluluk ve iç huzura erdiren bir animedir.
Tokyo ghoul: diğerlerinin aksine popüler bir anime ama son zamanlarda adı çok geçmediği için yer vermek istedim.

Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru, Elfen Lied, Clannad, Golden Time, Plastic Memories, I Want Eat Your Pancreas, Guilty Crown, A Silent Voice, Your Name, Kiznaiver, Grancrest Senki.

Belki Sword Art Online ve Mobile Suit Gundam; Iron Blooded Orphans'ı da ekleyebiliriz.

Clannad serisinin alternatif sonları da vardı, izleyici tatmin etmek için bayağı uğraşmışlardı, ben de alternatif finalini tercih eden taraftayım.

Kimi ni Todoke, Toradora, Inuyasha, Junjou Romantica.

Bunny Girl Senpai ve Oregairu gibi anime denince aklıma ilk gelen anime hep Hyouka oluyor. Bir bakmanı öneririm muhtemelen tam istediğin tarzda olacak.

Ayrıca Classroom of the Elite de önerebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı