Romantik anime önerisi

Serush

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 7600X, MSI PRO B650-P WIFI, * Sapphire Pulse ITX Radeon RX 570 8GB * Kingston DDR5 32GB(2x16GB) 5600MHz CL36 Fury Beast, Sharkoon SS-COOLZERO-750 750W, Arctic LIQUID FREEZER II 240, DeepCool CC560
Sadece romantik anime izliyorum ve çoğunu izledim galiba. Üzülen taraf olan animeler önerir misiniz? Kimi seçeceğini bilsem de aralarında dönecek olan olaylar hoşuma gidiyor. Shigatsu wa kimi no uso, sakura-sou no petna kanojo, toradora, 5-toubun no hanayome, domesticna kanojo, fuufu ıjou koibito miman gibi gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece romantik anime izliyorum ve çoğunu izledim galiba. Üzülen taraf olan animeler önerir misiniz? Kimi seçeceğini bilsem de aralarında dönecek olan olaylar hoşuma gidiyor. Shigatsu wa kimi no uso, sakura-sou no petna kanojo, toradora, 5-toubun no hanayome, domesticna kanojo, fuufu ıjou koibito miman gibi gibi.
Akame Ga Kill olabilir. Romantik tabanlı değil ama çok fazla romantik unsur içeriyor.

İzlemediysen eğer şunları öneriyorum (İstediğin tarza göre "kesin izlemelisin"den "sonra izlesen de olur" sırasına göre):
Oregairu
Ao Haru Ride (mangasından devam et mutlaka)
Tada-kun wa Koi wo Shinai
Horimiya
Kaguya-sama: Love is War
Komi Can't Communicate
My Dress-up Darling
Tsuki ga Kirei
Otonari no Tenshi-sama
Shikimori's Not Just a Cutie
Ore Monogatari
Orange
ReLife
Wotaku ni Koi wa Muzukashii
Tomo-chan wa Onnanoko
Akagami no Shirayuki-hime
Rikei ga Koni ni Ochita no de Shoumei shitemita

İzlemediysen eğer şunları öneriyorum (istediğin tarza göre "kesin izlemelisin"den "sonra izlesen de olur" sırasına göre):
Oregairu.
Ao haru ride (mangasından devam et mutlaka)
Tada-kun wa koi WO shinai.
Horimiya.
Kaguya-sama: Love is war.
Komi can't communicate.
My dress-up darling.
Tsuki ga kirei.
Otonari no tenshi-sama
Shikimori's not just a cutie.
Ore monogatari.
Orange.
Relife.
Wotakuni koi wa muzukashii.
Tomo-chan wa onnanoko.
Akagami no shirayuki-hime
Rikei ga konini ochita no de shoumei shitemita.

Çoğunu izledim hocam izlemediklerim var aralarında onlara da bakacağım. Şu an nisekoinin 2. sezonunun 6. bölümündeyim onu bitireceğim. Sonra tsuki ga kireiye bakmayı düşünüyorum.

Hocam yarım kaldı her şey. OVAsını izlemedim daha ama devamı gelmeyecek mi bunun?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı