Romantizm anime önerisi

Gılgamış

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu gece bitirebileceğim, 12 bölüm civarı olan konusu hoş tatlı sıkmayan bir romantizm animesi önerebilir misiniz? Eskiden çok anime izlerdim fakat son 3-4 senedir anime izlemek yerine webtoon okuyorum. Yani yeni animeleri hiç bilmiyorum daha çok eski animeleri izledim. Yeni animelerin güzellerinden önerebilirseniz çok mutlu olurum. En sevdiğim romantizm konulu anime Clannad, yani buna göre bir şeyler önerirseniz daha da iyi olur. Şimdiden teşekkürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben animesini izlemedim fakat filmini izleyip beğenmiştim, animesi daha detaylı ve hoşmuş.
My Happy Marriage'ye bakabilirsiniz, bölüm sayısını hatırlamıyorum, animesine bakmamıştım.

"My love story with yamada-kun at LV999" öneririm eğer daha fazla vakit harcarsanız "komi can't communicate" önermeliktir.

Ben animesini izlemedim fakat filmini izleyip beğenmiştim, animesi daha detaylı ve hoşmuş.
My Happy Marriage'ye bakabilirsiniz, bölüm sayısını hatırlamıyorum, animesine bakmamıştım.
Romantizm ve doğa üstü güçleri birlikte izleyemiyorum. Başka bildiğiniz var mıdır acaba?

"My love story with yamada-kun at LV999" öneririm eğer daha fazla vakit harcarsanız "komi can't communicate" önermeliktir.

Uzun zamandır izlemeyince gene böyle bakmıştım ve ikisini de izledim başka var mıdır bildiğiniz?

Senin adın. Güzeldir ben mangasını alıp okudum ama animesi içinde iyi diyorlar.

Hocam baktımda romantizm değil gibi duruyor.

1. Toradora!: Ryuji Takasu ve Taiga Aisaka'nın garip bir dostluğunu ve romantik ilişkilerini konu alır. Karakter gelişimi ve duygusal anlarla doludur.
  2. Golden Time: Banri Tada adlı bir öğrencinin kendi kimliğini ve aşkı bulma sürecini anlatan romantik bir anime.
  3. Tsuki ga Kirei: Ayumu Watanabe'nin yönettiği bu anime, genç bir çiftin lise yaşlarındaki aşk hikayesini güzel bir şekilde anlatır.
  4. Kokoro Connect: Bir grup lise öğrencisinin beklenmedik beden değişimleri ve duygusal deneyimleri konu alan ilginç bir romantizm ve dram anime'si.
  5. Plastic Memories: SAI Corporation'un yapay insanlarının sınırlı bir ömre sahip olduğu bir dünyada geçen duygusal bir hikayeyi anlatan anime.
  6. Kimi ni Todoke: Kazehaya Shouta ve Sawako Kuronuma'nın ilişkisini merkeze alan bu anime, romantizm ve komedi öğelerini içerir.
  7. Tsurezure Children: Kısa bölümlerden oluşan bu anime, farklı öğrenci çiftlerinin romantik ilişkilerini işler.
  8. My Little Monster: Shizuku Mizutani ve Haru Yoshida'nın beklenmedik bir arkadaşlık ve romantik ilişki geliştirmesini anlatan hafif bir romantik komedi.

Geri
Yukarı