Romanyalı birisi beni hackleyebilir mi?

• Konuyu başlatan Vebrux
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 208
  • Görüntüleme 17B
DC hesabını kapatmaya gerek falan yok... Siteye baktım, bi kaç lamer işi. Discord üzerinden IP adresi bulunabiliyor. VPN kullanmaya başladığını da bu şekilde anlamış. cdn.discord.com gibi bir linke hiç tıklamadıysan engelle geç.

Bende anlamadım.

Beni affetmeleri için bunu yapıp paylaşmam gerekiyormuş aksi taktirde fotoğrafımı sitelerine koyacaklarmış ve beni izliyorlar kullandığım kameranın markasını söyledi adam hesabım sonsuza kadar böyle kalacak galiba yardım edebilecek biri yok mu yoksa PC'yi satmayı ya da imha etmeyi düşünüyorum.

Beni affetmeleri için bunu yapıp paylaşmam gerekiyormuş aksi taktirde fotoğrafımı sitelerine koyacaklarmış ve beni izliyorlar kullandığım kameranın markasını söyledi adam hesabım sonsuza kadar böyle kalacak galiba yardım edebilecek biri yok mu yoksa PC'yi satmayı ya da imha etmeyi düşünüyorum.
Malwarebytes indir, tarat; siler virüsü.

Kaspersky free indirin, Tam tarama yapın, çıkan virüsleri silin. Ardından usbden format atın.

Yeni konular

Geri
Yukarı