Romhustler güvenilir mi?

ErenMT

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba PlayStation 2 emulatorü için oyun indirmek istiyorum. Fakat sürekli indirdiğim site olan Emuparadise da "Oyun Kullanım Dışı" yazıyor. Bende bazı sitelere baktım ve neredeyse hepsinde sanki indir butonuna tıkladığım anda bütün kart bilgileri gidecekmiş gibi bir görünümleri var. Bir videoda Romhustler sitesini öneriyor birisi. Bu site güvenilir midir sizce? Değilse eğer güvenilir bir ROM sitesini önerir misiniz lütfen?

Emuparadise kapandı. ROM Hustler daha önce kullandım. Sadece bazı siteler indiriciyle indir diyor altta hayır teşekkürler diye bir ibare var ona basarsanız daha sağlıklı olur. Dediğim gibi ben daha önce kullandım. PS Classic kırdığımda ROM'ları oradan indiriyordum.

Emuparadise kapandı. ROM Hustler daha önce kullandım. Sadece bazı siteler indiriciyle indir diyor altta hayır teşekkürler diye bir ibare var ona basarsanız daha sağlıklı olur. Dediğim gibi ben daha önce kullandım. PS Classic kırdığımda ROM'ları oradan indiriyordum.
Bir sıkıntı olmadı demi kullandığında. Oyunu indirmek için girdiğimde önce ''Click here to download'' butonuna basıyorum ardından ''Download link appear in 10 seconds'' butonunada bastıktan sonra link geliyor. Emuparadise çok basitti basıyordun ve indiriyordu. Emuparadisedan sonra insan biraz işkilleniyor. Aslında korkmamın sebebi anti virüs programımın lisansının bitmiş olması :D. Yardımcı olduğun için çok teşekkür ederim.

Bir sıkıntı olmadı demi kullandığında. Oyunu indirmek için girdiğimde önce ''Click here to download'' butonuna basıyorum ardından ''Download link appear in 10 seconds'' butonunada bastıktan sonra link geliyor. Emuparadise çok basitti basıyordun ve indiriyordu. Emuparadisedan sonra insan biraz işkilleniyor. Aslında korkmamın sebebi anti virüs programımın lisansının bitmiş olması :D. Yardımcı olduğun için çok teşekkür ederim.

Emuparadise davalardan korktuğu için çekildi. Bende sıkıntı olmadı hocam 😊

EmuParadise iyi siteydi ya :(

Baya iyiydi de nintendo falan baya darladı o siteyi. Onlar da yasal işlemlerle uğraşmamak için kapattı. Kapatmakta da haklılardı bence. Ama anlamadığım neden diğer ROM sitelerine böyle olmadı da sadece EmuParadise? Çok popülerdi diye herhalde. Güzel siteydi.

Baya iyiydi de nintendo falan baya darladı o siteyi. Onlar da yasal işlemlerle uğraşmamak için kapattı. Haklılardı da bence. Ama anlamadığım neden diğer ROM sitelerine böyle olmadı da sadece EmuParadise? Çok popülerdi diye herhalde. Güzel siteydi.
Siz hangi siteyi önerirsiniz?

Zamanında Vice City ve liberty City stories i oradan indirmiştim sıkıntı yaşamamıştım zaten sisteminde iyi bir av varsa sıkıntı olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı