Ronin bilgisayar vs Hepsiburada

Ronin Bilgisayar'ı bilemem ama Hepsiburada'da "Techburada" diye bir satıcıdan muhteşem cuma'da aldığım ürün, 2 aydan fazla süre Hepsijet kargoda bekledi. Sonra ne mi oldu? Ürünü alamadım. Para iadesi yaptılar. Şimdi aynı ürünü almak istesem daha fazla ödemek zorundayım çünkü fiyatı arttı.

Bence hepsiburada ve hepsijet pişmanlıktır. Alternatif varsa onlar araştırılmalı ama yine de sen bilirsin tabii, karar senin.
Ben Hepsiburada'dan alıcam direkt başka bir satıcıdan değil. Eğer UPS kargo seçeneği varsa Hepsiburada tercihim olucak. Yoksa N11.

Ben Hepsiburada'dan alıcam direkt başka bir satıcıdan değil. Eğer UPS kargo seçeneği varsa Hepsiburada tercihim olucak. Yoksa N11.
Eğer kargo için Hepsijet kullanıyorlarsa kimden alacağınız pek fark etmez. Benim sorunum direkt kargodan kaynaklandı. Satıcının bir suçu yoktu çünkü kargoya vermişti ürünü, kargo takip numarası bile vardı. Eğer UPS kargo olursa sıkıntı olmaz herhalde.

Ronin bilgisayar ile bir alışverişim oldu. N11 üzerinden roninbilgisayar magazasindan hdd satın aldım. Sorunlu cıktı. Kendileri çok ilgiler. Özellikle bir bayan çok anlayış gösterdi. N11 üzerinden verilen kargo nosu sorunlu cıktı. Kendilerine anlattım durumu. Kargo ücretini onlara yansıtarak ücretli şekilde yollamalı söyledi. Hiç sorun çıkarmadılar. Guvenimi kazandılar. Bundan sonra o mağazadan gönül rahatlığı ile alışveriş yaparim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı